Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Yeni sitemiz için yaptığım searching...

damla1

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Merhaba arkadaşlar;
Yeni sitemiz için yaptığım searching eleştirilerinizi bekliyorum...

Buradan izleyebilirsiniz

graphicturk

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
www.graphicturk.com
ellerine sağlık damla

güzel olmuş yeni siteniz için searching (türkçe ingilizce karışık olmuş ama hadi bu sefer görmezden geleyim):wink: teşekkürler ellerine sağlık

blueden

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
"Yeni sitemiz için yükleniyor " Başlıktan çok, uygulamada sıkıntı oldugunu düşünüyorum.

Searcing :araştırıcı...bulmaya kararlı ....arama :S
Loading veya yükleniyor kullanılması daha uygun olmaz mıydı? Birde fontu değişmeli bence :)

Basit bir çalışma olmuş...ama renkler, tasarım ve uygulama hoş görünüyor, emeğine sağlık damla' cım ;)

crazyglad

👑Efsanevi Grafiker👑
Eline sağlık tatlım şık bir çalışma olmuş

damla1

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Canım güzel olmuş eline sağlık :)
Teşekkür ederim ablacım :kiss1:

güzel olmuş yeni siteniz için searching (türkçe ingilizce karışık olmuş ama hadi bu sefer görmezden geleyim):wink: teşekkürler ellerine sağlık
Ben bunu fark ettiğimde düzelt butonu kalkmıştı.Buseferlik kusuruma bakmayın :utann:
Yorumunuz için ben teşekkür ederim:)

"Yeni sitemiz için yükleniyor " Başlıktan çok, uygulamada sıkıntı oldugunu düşünüyorum.

Searcing :araştırıcı...bulmaya kararlı ....arama :S
Loading veya yükleniyor kullanılması daha uygun olmaz mıydı? Birde fontu değişmeli bence :)

Basit bir çalışma olmuş...ama renkler, tasarım ve uygulama hoş görünüyor, emeğine sağlık damla' cım ;)
İşte beklediğim yorum Deniz'cim yorumun için çok teşekkür ederim canım.
Öncelikle Searching kullandık bu bir yükleme sayfası değil Top Cities başlığı altında listelediğimiz şehirlere tıklandığında o şehirdeki otel araması yapılıyor.Bu yüzden arama sayfası olarak kullanmayı tercih ettik.
Font değişmeli demişsin el yazısı şeklinde bulabildiğimin en iyisi buydu bana önerebileceğin bir font varsa çok memnun olurum canım.:kiss1:
Eline sağlık tatlım şık bir çalışma olmuş
Beğenmene sevindim canım kısa zamanda basit bir çalışma istediler.Daha güzeli olurdu ama vakit sıkıntımızdan dolayı ilk yapılanı kullanmak durumundayız.
Daha sonra yeni bir çalışma yaparız.Onuda sizlerle paylaşırım.
Yorumun için teşekkürler :kiss1:

irm.art

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
ben sadece searching yazısının karakterine takıldım canım. Daha okunaklı bir seçim kesinlikle oturacaktır.
emeğine sağlık

cleaner80

🌱Yeni Üye🌱
Yaptığınız site Türkçe mi? Eğer Türkçe ise "Aranıyor..." Gibi bir kelime kullanabilirsiniz. Daha temiz olur. Görsellik hoşuma gitti elinize sağlık.

MehmetRecepOzdemir

🌟Usta Tasarımcı🌟
şimdi benim anlamadığım bu loaderlerin maksadı nedir ve nasıl kullanılıyor:S bildiğim kadarıyla bir sayfanın öteki sayfaya geçişi sürecinde geçen zaman içerisinde sayfanın,sitenin güzel görünmesini sağlayan bi araç yani en azından ben öyle biliyorum.ama nasıl kullanıldığına dair hiçbi fikrim yok yani nasıl ayarlanıyor bilmiyorum.

damla1

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
ben sadece searching yazısının karakterine takıldım canım. Daha okunaklı bir seçim kesinlikle oturacaktır.
emeğine sağlık
Fontu değiştiricem canım:)Yorumun için teşekkürler...

Yaptığınız site Türkçe mi? Eğer Türkçe ise "Aranıyor..." Gibi bir kelime kullanabilirsiniz. Daha temiz olur. Görsellik hoşuma gitti elinize sağlık.
Türkçe değil.Beğenmenize sevindim teşekkürler...

şimdi benim anlamadığım bu loaderlerin maksadı nedir ve nasıl kullanılıyor:S bildiğim kadarıyla bir sayfanın öteki sayfaya geçişi sürecinde geçen zaman içerisinde sayfanın,sitenin güzel görünmesini sağlayan bi araç yani en azından ben öyle biliyorum.ama nasıl kullanıldığına dair hiçbi fikrim yok yani nasıl ayarlanıyor bilmiyorum.

Keşke anlamadığınız kısım nedir onu anlayabilseydim de yardımcı olabilseydim:(
Teşekkürler...

blueden

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
İşte beklediğim yorum Deniz'cim yorumun için çok teşekkür ederim canım.
Öncelikle Searching kullandık bu bir yükleme sayfası değil Top Cities başlığı altında listelediğimiz şehirlere tıklandığında o şehirdeki otel araması yapılıyor.Bu yüzden arama sayfası olarak kullanmayı tercih ettik.
Font değişmeli demişsin el yazısı şeklinde bulabildiğimin en iyisi buydu bana önerebileceğin bir font varsa çok memnun olurum canım.:kiss1:

Hmm...açıklama ile daha net oldu...teşekkürler canım :)
Benim Search te, en çok kullandıgım fontu öneriyim sana Monotype Corsiva bu çalışma için klasik ama güzel ve OKUNAKLI bir font olacaktır ;)

Kolay gelsin...

damla1

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Hmm...açıklama ile daha net oldu...teşekkürler canım :)
Benim Search te, en çok kullandıgım fontu öneriyim sana Monotype Corsiva bu çalışma için klasik ama güzel ve OKUNAKLI bir font olacaktır ;)

Kolay gelsin...

Evet güzelmiş bununla değiştiricem ilgine teşekkür ederim canım :kiss1:

artdevil

👑Efsanevi Grafiker👑
ellerine ve emeğine sağlık :) görselliği güzel olmuş

wwaslıww

👑Efsanevi Grafiker👑
daha farklı bir font kullanabilirdin onun dışında hoş çalışma eline sağlık

artdevil

👑Efsanevi Grafiker👑
... ben bu çalışmaya yorum yapmıştım fakat bu iş faliyete geçtimi merak ettimde :D

dikyumcu

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Daha iyisini yapabilecegini düşünüyorum...:):) saka saka eline saglik