Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

''Yetimder'' Yeni afiş çalışmam...

mehmet_isik

🏅Acemi Tasarımcı🏅

Yeni yaptığım afiş çalışması :)

Moderatör tarafında düzenlendi:

mehmet_isik

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Sade olması kafi. Fakat çoğu dernek güven vermiyor. Çalışmanızın umarım faydası dokunur.

Teşekkürler; Yetimder yıllardır hep faaliyet içersinde bunlarıı bizzat kurumsal çalışmalarını yapıyorum çok güzel faaliyetleri oluyor faaliyetlerinede ciddi kişiler eşlik ediyor. Rabbim daha çok imkan versin ki tüm yetim ve kimsesizler sokakta kalmasın.

Alleyezonme

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Fotoğraf kurtarmış afişi biraz. Genel olarak başarılı

fallan

🌱Yeni Üye🌱
sanırım bende bi sorun var . . 15 tane konu başlığına girdim 10 tanesinde hiç bişey görünmüyor. Sizin çalışmada görünmüyo. .

grafiker_emrah

♾️Grafik Gurusu♾️
sanırım bende bi sorun var . . 15 tane konu başlığına girdim 10 tanesinde hiç bişey görünmüyor. Sizin çalışmada görünmüyo. .

evet sizin internet tarayıcınızda bir sorun var galiba ;) çünkü resim gözüküyor...

fallan

🌱Yeni Üye🌱
evet sizin internet tarayıcınızda bir sorun var galiba ;) çünkü resim gözüküyor...

İnternet Explorer 7 - Chrome - Firefox hiç birisi nedense resmi göstermedi. Girdiğim bi kaç başlıkta görebildim sadece hatta sizin açmış olduğunuz bi logo (sticker) başlığı vardı onu da göremedim.

grafiker_emrah

♾️Grafik Gurusu♾️
İnternet Explorer 7 - Chrome - Firefox hiç birisi nedense resmi göstermedi. Girdiğim bi kaç başlıkta görebildim sadece hatta sizin açmış olduğunuz bi logo (sticker) başlığı vardı onu da göremedim.

hımm neden acaba ? çünkü bende olmuyor öyle bir problem

umutsuztasarim

🏅Acemi Tasarımcı🏅
yazı karakteri uygun ama daha güven veren ve şık başka bir karakter kullanılabilir onun dışında şık olmuş ellerinize sağlık...

ttuncay

🌱Yeni Üye🌱
çalışma güzel olmuş paylaşım için teşekkürler

burak5529

🌱Yeni Üye🌱
arkadaşlar güzel bir gezi afişi şablonuna ihtiyacım var lütfen birisi yardımcı olsun =( fb.com/onal.burakk buradan bana ulaşırsanız sevinirim ...

anoic

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Bence en alttaki siyahlık çok göze batıyor , Sadece fikrim bu