Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Yolculuk Nereye? Nasıl olmuş sizce?

KastiDesign

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
yolculuknereye.jpg

Resmi göremeyenler https://img831.imageshack.us/img831/4131/yolculuknereye.jpg burdan bakabilirler.

Kendi hayalimden kurduğum bir kampanyaya yaptığım kendi hayalimden bir tasarım. :) yorumlarınızı bekliyorum..

Benzer konular

walle

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Resim yok.Tıklayıncada gelmiyor.

LaYeR

🏆Pro Tasarımcı🏆
Bu kadar şahane bir görsele çok ama çok zayıf bir tipografi. Bence görsele yazık vede haksızlık olmuş... :(

KastiDesign

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Bu kadar şahane bir görsele çok ama çok zayıf bir tipografi. Bence görsele yazık vede haksızlık olmuş... :(

bence siz de bana haksızlık ediyosunuz ama kendi görüşünüzdür bir şey diyemem :) teşekkürler yorumlardığınız için.

medosanart

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
medosanart.blogspot.com
Çalışma oldukca canlı olmuş. Fakat tipografi konusunda biraz daha çalışman senin için faydalı olacak gibi duruyor.

walle

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Resim bende görünmüyor.

grtsrm

🌱Yeni Üye🌱
Eline Sağlık Tasarım Kokuyor Verdiğin Mesajla ( Yolculuk Nereye?) Ama Görselinle Sadece Ama Tipografini Gerçekten Geliştirmen Gerekiyor Çünkü Background Rengin Hem Koyu Seçtiğin Yazı Karakterleri Birbirinden Bağımsız ve Bold Yapman Gerekiyor Gereken Özeni Gösterebilsen İnan Bana Bu Fikir Güzel.... Emeğine Sağlık.

KastiDesign

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Eline Sağlık Tasarım Kokuyor Verdiğin Mesajla ( Yolculuk Nereye?) Ama Görselinle Sadece Ama Tipografini Gerçekten Geliştirmen Gerekiyor Çünkü Background Rengin Hem Koyu Seçtiğin Yazı Karakterleri Birbirinden Bağımsız ve Bold Yapman Gerekiyor Gereken Özeni Gösterebilsen İnan Bana Bu Fikir Güzel.... Emeğine Sağlık.

Evet ilk tipografik denemem oldu zaten hem font konusunda da sıkıntılıydım bulunduğum pc yüzünden..Değerli yorumun için teşekkürler dikkate alıcam..

Ahmet Gezer

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.ahmetgezer.net
Bu işi yapmaya çalışan arkadaşların " tipografi " dendiğinde sadece akıllarına font seçiminin gelmesi kötü bir durum çalışmanızda bulunun tipografi sorunu şu açıklama yardımı ile ekarte edilebilir.

" Yazı tipi, punto büyüklüğü, satır uzunluğu, satır arası boşluk ve benzer etkenlerin kombinasyonları ile yapılır. Harf ve yazınsal-görsel iletişime ilişkin diğer elemanların hem görsel, fonksiyonel ve sanatsal düzenlemesi hem de bu elemanlarla oluşturulan bir tasarım dili, anlayışıdır. Reklam amaçlı her faaliyette; mesajı ikna edici kılan tipografi, vazgeçilmez bir unsur olarak öne çıkmıştır."

İyi çalışmalar dilerim.