Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Yükseliş Ekmek İçin Totem

muratz

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Totemin ebadı 10 metreye 5,5 metre olarak hazırlandı.
Çalışmalardan hangisi sizce en iyisi? Hangisini teklifte öne çıkarayım?

Benzer konular

onerim

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Orta sağdaki daha iyi bence.tasarımlar özel olmadıkça design falan gibi yazılar koymazsanız dah ii seçebiliriz. Ayrıca ekmekler illaki bütün gözükmesede olur yani sağda bir alan yaratıp ekmeklerin yarısı veya 3te1i görünecek şekilde koyarsanız firma ismi için çok daha fazla ne net bir alan kalacaktır. Çalışma daha creatif olabilirdi.
emeğinize sağlık

muratz

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Normalde çalışmalarıma watermark koymuyorum ama henüz onaylanmamış bir çalışma ve maliyeti yüksek bir iş..Daha önce de dediğim gibi gerçek grafikerler müstesna, art niyetli bir insan azıcık net bir jpeg dosyasını hiç netliği bozulmadan yaklaşık beş altı katı büyüklüğünde
tiff dosyasına on saniyede çevirir.Size de tavsiyem profesyonel çalışmalarda bu hususu dikkate almanızdır.
Yorumlarınız için teşekkürler..

feym

🌱Yeni Üye🌱
en alttaki çalışman aralarında renk uyumu bana göre en güzeli. yalnız totem lerde mümkün olduğunca digtal baskı kullanmamaya bakın yoksa özelikle sıvcak yerlerde 1 senede kullanım sorunu olur. yaptığın iş için çalışma yaptığın firmadan eleştiri alırsın

senem sevtap

🌟Usta Tasarımcı🌟
swis pek uymamış sanki bu çalışmaya, 1000cmx5.500cm lik bir totem için buğdağ imajı çerçeve bence çok gereksiz kalabalık yapmış birde eklemem gereken bişi daha var açık renk background un üzerine açık renk ile yazı yazıldığında haliyle yazı okunmayacaktır.sıcak renk ile soğuk renk yada tam tersi daha etkili olur göze çarpar.
Çalışmalarında başarılar...

onerim

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
fakat çalışma hiç profesyonelce değil.Neyse

muratz

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Çalışmanın profesyonelce olmadığını yukarıya yazabilridn..Ben çalışmaya neden watermark koyduğumu izah ederken bir nevi sana muhalefet etmiş oldum, sen de bu mesajı yazdın.
Kaç yaşındasın?
Şu profesyonel işlerini at da gözümüz profesyonel görsün..
Ukalalık yapma, yorumunu adam gibi yapacaksan yap, yapmayacaksan hiçbişey yazma!
Altına yorum yazdığın her mesaj sahibi sana "haklısın" demek zorunda değil, bu insani iletişimi öğren!
Profesyonellik yaptığım işin markasıyla ilgili kullanıldı, mesleki anlamda yani...Güzel veya kötü, bir ben iş yaptığım markaların referanslarını atayım buraya, bir de sen at..Bakalım kim daha profesyoel...
Bir daha benim knularımın altına mesaj atmazsn sevinirim.

onerim

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
uuuvvvvvv çok kızmışssın.Eleştiri ile yazdığım bir yazıya bende eleştiri ile orum yaptım. 33 yaşındayım. Çalışma profesyonelce olsa idi diğer arkadaşlardan sadece 1 tanesi bile bunu söylerdi.Ben kurumsal markalarla çalışıyorum ama yazmasam daha ii.Ayrıca bize göstermek için koyduğunuz tasarımın boyutu itibarıyla watermark koymasanız daha iyi olur dedim.Yazılan mesajlardan da hangimizin daha kaba olduğu ortada...Size kolay gelsin.

Bu arada akıl yaşta değil baştadır....
iyi çalışmalar.

Mustafa KÜÇÜK

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.mustafakucuk.org
totemleride daha sade ve genelde tek renkli zeminler kullanmanı tavsiye ederim
bence çalışmalar çok kalabalık gözüküyor ama illa birini seçmem gerekirse düz beyaz zeminli olan derim

grafikerkartal

👑Efsanevi Grafiker👑
Orta sağdaki daha iyi bence.tasarımlar özel olmadıkça design falan gibi yazılar koymazsanız dah ii seçebiliriz. Ayrıca ekmekler illaki bütün gözükmesede olur yani sağda bir alan yaratıp ekmeklerin yarısı veya 3te1i görünecek şekilde koyarsanız firma ismi için çok daha fazla ne net bir alan kalacaktır. Çalışma daha creatif olabilirdi.
emeğinize sağlık

creatif değil creative ve ayrıca insanları baltalamaktansa yapıcı olsak hepimiz için iyi olur burada herkes herkesten çok grafikerdir tasarımcıdır mantığı ile ilerlemeliyiz

Ayrıca alıntıyı creative için yaptım yorumu diğer yorumların için belirtmek isterim yanlış anlaşılmasın...

muratz

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Ya onerim...Yaptığın çalışmalara yazdığın yorumlara tek tek baktım..Ne kurumsalı?Senin grafiker olup olmadığın konusunda bile şüpheliyim.Kaba olabilirim..ama insanım!Bence sorunların konusunda bir psikiyatr ile görüş..Çalışmam için kötü yorum yapmış olsaydın buna lafım olamazdı..Eleştriye açık olmayacsak buraya upload etmeyeceğiz..Ama sen yorumundan ayrı, şahs polemiğe girmeye kalkıştn ki bu her zaman kızdığım bir davranış biçimi...
Bu forumda benden ve mesjlarımdan uzak durursan sevinirim..Mazeretim var..asabiyim ben.Anlıyor musun?

baygenc_3800

🌱Yeni Üye🌱
bence acemice hazırlanmış bir çalaışma yaı fontları hepsinde aynı
ekmeklerde hep aynı yerde duruyor neden acaba
tasarımlarda hep aynı sadece geçişler farklı
daha çok çalışmalaısınız yanılıyormuyum çok basit olmuş

muratz

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Saol Erciyes, doğru söylüyorsun, daha çok çalışmam lazım..
Ama eleştirdiğin şeyi anlayamadım..Zaten tasarımlar farklı değil, küçük fon değişiklikleri var, hangisini müşteriye sunsam , öne çıkarsam diye sormuştum..
Bunun dışında tasarımı daha iyileştirmek için bir önerin varsa dikkate alırım, memnuniyet duyarım.
Kolay gelsin.

sahinkartal

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
www.dizayn6.com
10 metreye 5,5 metre derken bu kaset ölçüsümü,anladığım kadarıyla 10 metre direk 5,5 metre kaset şeklinde galiba bu kdar yüksekte olacaksa okadar ekmek resmine ne gerek var okadar yüksek bir reklamda önemli olan yazının ön plana çıkmasıdır kimse o yükseklikteki resimlere bakmaz arkadaşım tek bir resim yeterli olur hafif fon şeklinde yaparsın daha hoş olur. ölçüyü daha düzgün sölemelisin. düşünüyom şimdide bu ölçü kasetse direk 20 metre vardır herhalde

sga20

🏅Acemi Tasarımcı🏅
en alttaki yanlız ışık yerine kontür at

melekru

🌟Usta Tasarımcı🌟
zeminde kullanılan ögeler azaltılmalı bence

en sondakinin zemini ve yazı karakteri düzenlenirse ben onu beğendim şahsen
ellerine sağlık arkadaşım

elit reklam

🏅Acemi Tasarımcı🏅
bu çalışmalar ancak afiş olur yada el ilanı :)

deepblueye

🌱Yeni Üye🌱
bende arkadaslara katılıyorum olmamıs digital baskı yerine folyo kesim yapmanı öneririm
ileride problem yasamaman açısından