Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Yüz maskesi logosu lütfen yorumunuzu esirgemeyin.

Büşra Giritoğlu

♾️Grafik Gurusu♾️
bu font iyi ama sanki biraz daha kalını olsa iyi olacakmış bide aşadaki yazıyı biraz daha aşaya alsan daha iyi okunur hattabiraz daha koyu olsa biliyorum çok şey istedim ama:s

mustad

🏅Acemi Tasarımcı🏅
bu font iyi ama sanki biraz daha kalını olsa iyi olacakmış bide aşadaki yazıyı biraz daha aşaya alsan daha iyi okunur hattabiraz daha koyu olsa biliyorum çok şey istedim ama:s

Dediğinizi yaptım böyle oldu, hangisi daha iyi sizce, önceki font mu bu font mu?

algamaks11zf0.jpg

Büşra Giritoğlu

♾️Grafik Gurusu♾️
bence oldu gayet hoş ve sade bide istersen başkalarının fikrini al ama benim diyebileceğim bşy kalmadı şuan emeğine sağlık.

mustad

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Bunu da Nüket hanımın dediği gibi yaptım: Hadi arkadaşlar yorumlarınızı bekliyorum.

algamaks12.jpg

gommes45

🏆Pro Tasarımcı🏆
evet doğru söze ne denir şimdi cuk olmuş:)

mustad

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Böyle bir çalışma da yaptım. Hadi bakalım, sizce hangisi?

algamask13.jpg

gommes45

🏆Pro Tasarımcı🏆
maskenin boydan kesitini al diğer tarafına beyaza boya ve siyah göz yap daha güzel durur

mustad

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Arkadaşlar lütfen yorumlayın çalışmalarımı, biraz çıkmaza girdim doğrusu, karar veremiyorum, lütfen yorumlayın. Teşekkürler.

Büşra Giritoğlu

♾️Grafik Gurusu♾️
evet gommese katılıyorm.ama ben senin şu g harfine uyuz oldum ya başka bi karakter kullansan.

mustad

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Yok mu arkadaşlar başka fikri olan. Yeni kişilere karşı sitede bir alerji var sanırım. Sitenin eskilerinden hiçbir yorum gelmedi. Gruplaşma hiçbir zaman fayda getirmez. Amacımız grafiği, grafikerliği sevdirmekse bilgiyi paylaşmamız gerekir, zaten bu site de sanırım bunun için var. Başta insanları demoralize ediyorsunuz yada başka bir deyişle motive etmiyerek şevkini kırıyorsunuz.

LuNaTiC

🏆Pro Tasarımcı🏆
İlk fontunu beğendim logo olarak ise mesela yosunları yüz şekli biçimine sok. Aynı yüz gibi olması gerekmiyor, bakınca anımsatsın yeter ve mavi yeşil renkleri kullanırsan daha iyi olur. Logoyu son derece sade çalışmalısın. Birde burada gruplaşma yok, çünkü ilk zamanlanda bizde acemiydik ve bende çok yardım aldım. Neden benden sonra gelenleri senin deyiminle demoralize edeyim ki? Gördüğüm kadarıyla bu sitede herkes eşit, başkalarıyla karıştırma lütfen.

Son düzenleme:

zengibar

🏅Acemi Tasarımcı🏅
ince ve zarif fontlar kıllanırsan en son gönderdiklerin şahane olur "ellerine sağlık"

Cahit GÜLDEN

Eğitimci Grafiker
♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.cahitgulden.com
algamaks12.jpg

Ben bunu başarılı buldum...
k nın ucundaki profil yüzü daha belirgin yaparsan ve ayrıca k nın üst açılı bölümünü hafif bir eğimle saç kenarı olarak betimlersen bu iş bitti sayılır.

seruvenist

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.yusufipek.com
bence bu şekilde logo çalışılmaz. herkesin fikrini uygulamaya kalkarsan bu işin çinden çıkamazsın. bencede cahit hocamın beğendiği logoda iş bitmiş. bir kaç düzelmeyle. onlarıda belirtmiş zaten hocam. bu arada bide bu logo hayalimi yoksa bir firmayamı çalışılılyor? çünkü dikkatimi çekti logo üstünde geliştirme yapayım derken ismide değişti. mask tı max olduki bu aynı kelime olumuyor biri mask biri maks diye okunur:S

mustad

🏅Acemi Tasarımcı🏅
bence bu şekilde logo çalışılmaz. herkesin fikrini uygulamaya kalkarsan bu işin çinden çıkamazsın. bencede cahit hocamın beğendiği logoda iş bitmiş. bir kaç düzelmeyle. onlarıda belirtmiş zaten hocam. bu arada bide bu logo hayalimi yoksa bir firmayamı çalışılılyor? çünkü dikkatimi çekti logo üstünde geliştirme yapayım derken ismide değişti. mask tı max olduki bu aynı kelime olumuyor biri mask biri maks diye okunur:S

"bence bu şekilde logo çalışılmaz. herkesin fikrini uygulamaya kalkarsan bu işin çinden çıkamazsın." kısmına kesinlikle katılıyorum.
Bu kendi markam ve ilk yazdığım yazıyı okursan bunun bir maske olduğunu belirtmiştim yani mask. max ı yanlışlıkla yazmıştım.
Yorumun için teşekkürler.