Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Zehirli Besinler -3

encin78

🌱Yeni Üye🌱
zehirlimeyve.jpg

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
Lütfen yarışma şartnamesinde de belirtildiği gibi; çalışmanızın orijinal boyutunu baskıya uygun (297x420 mm ve 150 Dpi) olarak saklamayı unutmayınız.

Başarılar dileriz.
Grafikerler.net Yönetimi​

Dikkat: Önemli Duyuru!!!

tulips

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Yanlış anlamayın ama yine çalışmanız da anlatım bozukluğu yapmışsınız:((hem kansorejen olan,hem pahalı olan" yanlış ifade olmuş,hem kansorejen madde içeren,hem de pahalı olan vs... şeklinde olsa daha iyi olacaktı,başarılar dilerim size

Hepyek

👑Efsanevi Grafiker👑
Ben slogana takıldım, sadece çocuklar için mi organik ürünler tüketeceğiz, olayı daha kapsamlı açıdan ele almalıydınız slogan konusunda, bence tabi...

Başarılar dilerim :D

encin78

🌱Yeni Üye🌱
bu cümlede anlatım bozukluğu olduğunu sanmıyorum. Fakat çeşitli versiyonları olabilir idi. anlatımda kısa ve net cümleler kullanmaya çalıştım.
yorumlarınız için teşekkür ederim tüm arkadaşlara başarılar dilerim.

tulips

🏅Acemi Tasarımcı🏅
bu cümlede anlatım bozukluğu olduğunu sanmıyorum. Fakat çeşitli versiyonları olabilir idi. anlatımda kısa ve net cümleler kullanmaya çalıştım.
yorumlarınız için teşekkür ederim tüm arkadaşlara başarılar dilerim.

Özür dilerim,ben sizi yermek için söylemedim,ben de çalışmamda dilbilgisi yanlışı yapmışım,beni de uyardılar bazen gözden kaçabiliyor...Kansorejen meyve yada sebzenin kendisi değildir,ancak içerisinde bu maddeyi bulundurabilir,yani enazından ben böyle biliyorum,yanlış anlamayın lütfen emek vermişsiniz size gönülden başarılar dilerim.