Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Zeytinyağı ambalajı tasarlayacak;grafiker veyahut çalışabileceğimiz ajans arıyoruz.

farukkonuk14

🌱Yeni Üye🌱
Zeytinyağı ambalajı tasarlayacak;grafiker veyahut çalışabileceğimiz ajans arıyoruz.

Benzer konular

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
Dikkat!

1. İş veren ya da İş arayan ilanlarına cevap veren her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  2. İlanlarınızın onaylanması için ilgili açıklamada verilmiş örnek şablonlara göre konu açılmadığı takdirde ilanlarınız onaylanmayacaktır.

Duyurular:

Grafik Sözlük:
İnternet sözlüklerini bilmeyen yoktur. “Ben bilmiyorum” diyorsanız öğrenmenin de yaşı yoktur. Ayrıntılı bilgi için...

mgyknt

🏆Pro Tasarımcı🏆
iletişim adresinizi alabilir miyiz?

grafitunç

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
İstediğiniz konuda yardımcı olabilirim. Fiyat konusunda zorluk çıkartmam düzgün kaliteli iş istiyorsanız bana ulaşabilirsiniz. tuncel_yildirim@hotmail.com

cevik24

🌱Yeni Üye🌱
İyi Günler;

Konuda Size Yardımcı Olmak ister, Sizinle Projeyi Paylaşmaktan Büyük Mutluluk Duyarım.
Eğe Bölgesinde Bir Çok Firmayla Aynı Konseptte çalışmalar Yürütmüş ve Halen Yürütmekteyim. Deteyler İçin; ponyajans@hotmail.com.

Şimdiden Teşekkür Eder, İyi Çalışmalar Dilerim.

ssfbengu

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Birçok zeytinyağı firmalarına çalıştım sizinle çalışmak isterim, bana mail adresinizi yollayabilirmisiniz.

milagros

🌱Yeni Üye🌱
merhaba konuyla ilgili yardımcı olabiliriz.
argun ajans 02163602233

tasarim2007

🌱Yeni Üye🌱
tasarim2007@yahoo.com freelance olarak yardımcı olabilirim. Çok çeşitli market, şarküteri ve gıda firması ile çalışıyorum, bu projenizde de birlikte çalışabileceğimizi düşünüyorum

Saygılarımla

cengizkus

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Merhabalar, dilerseniz mail atabilirsiniz, bende sizlere örnek çalışma yollayabilirim saygılarımla. Daha önce bir çok firmaya zeytinyağı etiket, kutu, ambalaj tasarımları yaptım.
kuscengiz@yahoo.com