Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

10 dakikada yapılan çalışma.

AykanSen

🌱Yeni Üye🌱
pngmmm.png

Arkadaşlar daha çok iyi grafik tasarımlarım var sadece bu 10 dakikada yapılan basit bir logo gibi birşey. Yeni kayıt oldugum için daha çok şeyler palyaşıcam. İyi kötü çekinmeyin. Yorumlarınızı yazın.

ZxxxE

👑Efsanevi Grafiker👑
10 dakika uzun bir zaman sayılmaz, bu logoyu çizmemişsiniz gibi davranabilirsiniz :( ...

ZxxxE

👑Efsanevi Grafiker👑
Çok kötü değil. Alttaki yazı karakterini beğenmedim. Üstteki "logo" anlamı taşıması gereken yazıdaki renk geçişleri bir logo için hoş değil, "logo tek renk uygulandığunda da anlaşılabilirliğinden bir şey kaybetmemelidir" ilkesine aykırı ve bence pek hoş görünmediği gibi vektörel olarak uygulanması da mümkün olmaması dezavantajları. Logonun akılda kalıcı veya dikkat çekici bir özelliği yok. "Photo Grafiker" yazısını fotoğraf makinesiyle anlatmak da pek cazip değil. Kıyıda köşede bir yerlerde kullanılabilir ama logo olarak kullanılması pek mümkün değil bence ...

AykanSen

🌱Yeni Üye🌱
Teşekkürler. Yeni bir çalışmamı yükleyeceğim şimdi.

famedya

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Renk konusunda yorum yapmayacağım, fakat göze hitap etmesi açısından yerleşim nizamı düzgün duruyor. Ancak buna bir çalışma demek için henüz erken diye düşünüyorum.

reborn

🏆Pro Tasarımcı🏆
10 dakkada yaptığını yazmanın anlamı nedir? forma koymanın anlamı nedir?

Grafix_

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Açıkcası Photoshopu yeni öğrenen birinin çalışması izlenimi verdi bana.. Daha estetik çalışmalarınızı görmek isteriz.

blackslope

🏅Acemi Tasarımcı🏅
sevgili AykanSen biraz daha hayal gücü bekliyorum sadece..

ZxxxE

👑Efsanevi Grafiker👑
O çalışmayı siz "fazla güzel değil" dediğiniz için yorumlamamıştım, yeni çiziminizin o olduğunu anlamamıştım. O çalışmada taç şekli çok küçük antetli kağıt veya kartvizit çalışmalarında sorun olur, "Krallar..." yazısının fontunu pek beğenmedim ve renginden dolayı firma isminin önüne geçmesi de bence uygun değil, Aysak yapının yanındaki şeki bence gereksiz gerekli ise üst tarafa konabilir, firma isminin yazı karakteri pek cazip değil, dikkat çekici veya şık bir font değil ve rengi açık kalmış bence ...

AykanSen

🌱Yeni Üye🌱
Yorumunuz için teşekkürler.Uyarıları dikkate alacağım :)

reborn

🏆Pro Tasarımcı🏆
Sayın reborn , Bu çalışma 1 saate yapılacak birşey değil diye düşünüyorum.
Yaptıgım süreyi belirtmek istedim.

Yorum yapılacak değerde çalışmalarınıza yorum yapmak daha hoş ve hem sizin hemde bizim açımızdan daha değerli olacaktır sanırım.Anladığım kadarıyla tasarım konusunda acemi de değilsiniz.10 dakikalık yapılan bir çalışmayı foruma koymak size ne kadar? ama çok şey kaybettirebilir diye düşünüyorum. Saygılar yeni çalışmalarınızda başarılar dilerim

Ahmet ARSLAN

🌱Yeni Üye🌱
renklere dikkat etmeni öneriyorum göze hoş gelmesi çok önemli

BG Gocmen TR

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Söylemeseydin logo olduğunu anlayamayacaktım gerçekten... Eleştirmek bile yersiz olur. Daha nice 10 dakikalar ayır derim ben sana, kolay gelsin

okanasn

🏅Acemi Tasarımcı🏅
yarın bu sayfaya 10dk da yaptığım çalışmayı koyarım. banada basit çalışma geldi bunu yapmam en fazla 3dk mı alır (photoshop'un açılması dahil değil) inanmıyorsanız videoya alıp 10dk da gösetirim