Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

4+4 renk baskı nedir?

kirmaci

🌱Yeni Üye🌱
Merhaba arkadaşlar, Kurumsal bir firma için promosyon kupa yaptırmakla meşgulum, tabi ki konuya da hiç hakim değil bildiğiniz 0 yani. ürün üzerindeki logo 4+4 renk olacak diyo firma, baskıyı yapacak firma 4+4 renk nasıl olacak diyo, henüz logo hazır değil bu yüzden kesin bir logo da gönderemiyoruz. ancak fiyat istiyolar. 4 rengin CMYK olduğunu siteniz üzerinden öğrendim, ancak bu tip baskı işlerinde 4+4 renk 4/ +4 renk gibi terimler ile karşılaşıyorum. bu konuda bilgi verirseniz çok sevinirim.
ŞİMDİDEN ÇOK TEŞEKKÜRLER..

Benzer konular

efoja

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
birderindeniz.blogcu.com
+renkler pantone renklerdir...nasıl bir logoysa artık; hem cmyk hem de pantone barındırıyor olmalı. belki siyah vardır; renge tutup cmyk demişlerdir. logonuz gelmeden "belki" deriz hep...

adnaltn

🌱Yeni Üye🌱
selam photoshopla bişey sorabılırmıyım ??

rpnzl

🌱Yeni Üye🌱
slm.. konu eskimiş ama yazmak istedim.. ajanslar bizden fiyat alırken 4+4 yazıyorlar genelde ön arka baskı ise. ön 4 arka 4 mantığıyla 4+4 yazıyorlar. ne alakaysa direkt trigromi baskı deseler daha açıklayacı olacak pantone yoksa :)

hades sarpedon

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
www.kzybaski.com
Zihniyet fiyat verirken en palı halini söyleyip ürüne göre düşmektir. Düşük fiyat verip beklentiler yüksek olunca fiyat arttırma sıkıntı olduğuna inanılıyor

ThreeBuddha

🏆Pro Tasarımcı🏆
Merhaba arkadaşlar, Kurumsal bir firma için promosyon kupa yaptırmakla meşgulum, tabi ki konuya da hiç hakim değil bildiğiniz 0 yani. ürün üzerindeki logo 4+4 renk olacak diyo firma, baskıyı yapacak firma 4+4 renk nasıl olacak diyo, henüz logo hazır değil bu yüzden kesin bir logo da gönderemiyoruz. ancak fiyat istiyolar. 4 rengin CMYK olduğunu siteniz üzerinden öğrendim, ancak bu tip baskı işlerinde 4+4 renk 4/ +4 renk gibi terimler ile karşılaşıyorum. bu konuda bilgi verirseniz çok sevinirim.
ŞİMDİDEN ÇOK TEŞEKKÜRLER..

Ağız alışkanlığıyla söylenmiştir.4+4 ofset baskılar için kullanılır ve ön arka trigromi baskıyı ifade eder. Firma yetkiliside büyük ihtimal bu terimi fiyat tekliflerinden, matbaadan vs. duyup telaffuz etmiştir.