Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

A4 iki katlamali El ilani ölcüleri

mtk

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.mtkwerbung.de
Benim sorum indesignde iki katlamali a4 el ilani calismak istiyorum. Bana bunun ölcülerini verecek olan arkadasim varmi? Özellikle de katlama paylarinin ölcüleri gerekiyor. ic katlamali ölcü ve zikzag katlamali ölcü gerekiyor.
Tesekkür ederim.

Benzer konular

user82

🌟Usta Tasarımcı🌟
iki kırım brosurde ben mevcut a4 alanını 3e boluyorum ve her bölüm için kenarlardan 3mm tras payı bırakıyorum yani 99x99x99 mm seklinde dıs ölcu 93x93x93 mm şeklinde iç olcum oluyor bugune kadar sıkıntı yasamadım ama 100x100x97 seklinde calısanlar da yok değil

orkan

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
2 kırımılı çalışma yapacaksan içe katlanan son sayfayı en az 2 mm kısa bırak ki katlama esnasında bombe yapmasın.kırım ölçüsüne ise kafanı takma.olsa olsa yarım milim fark eder,bu da çalışmanı etkilemez.bu işi ilk defa yapacaksan uygulamalı olarak dene.a4 ü eline al ve kırımını kendin yap.ideal kırımı gerçekleştirdiğinde ise ölçülerini al ve çalışmana başla.kolay gelsin

Ferhatcikk

🌱Yeni Üye🌱
Selam arkadaslar,

Ben hollanda'dan Ferhat, bu forumda daya yeniyim ve elimden geldigi kadar burada aktif olmaya calismak istiyorum. Bu arada elinize yarar sablonlar var, burdan indesign, illustrator, photoshop ve diger programlar icin hazir sablonlari indirebilirsiniz. Bunlar A1 den A7 formatlarinda mevcuttur. Design file specifications | UK

Gelelim arkadasimizin sorusuna. Cift katlamali A4 formatinda el ilani yapmak istiyorsan,
30.3 x 42.6 cm boyutunda yatay bir dosya ac. Kenarlarindan 3mm kesme payi birak ve 3 tane 14.cm genisliginde serit ac. Bu vermis oldugum olcude kesme payi dahil.

Dilerim bu verdigim bilgi ve sablonlar isinize yarar. Bir sorunuz oldugunda herzaman yardimci olmak isterim.

Sonsuz saygilarimla,

Ferhat