Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

A4 iki kırımlı broşür çalışmam

basilic

Memento mori !
👑Efsanevi Grafiker👑
nezihikikrmlbroralmas.jpg
müşeri tarafından onaylanıp şuan baskı aşamasında.yüklüyorum eğer hatalarım varsa düzeltilsin.daha iyi işler çıkarmak için.şimdiden teşekkürler...(yükleyemedim biraz uğraşacam sanırım:)

Son düzenleme:

Benzer konular

Nazy

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.maxicep.com
otantik renkler kullanılmış güzel olmuş
birtek ön yüzdeki siyah yazının font ve rengi sıkıntılı gibi
birde mastercard ve visa logosunda visanın beyazı uçmuş

Sonay Görkem

👑Efsanevi Grafiker👑
Baskıya göndermeden bi yazım hatası var düzelt istersen :)

• (Kdayıf) tek harf eksik.
• İçeçek çeşitlerimiz , yazısını bence içeçek resimlerinin altına almalısın. Diğerleriyle bütünlük sağlamak için.
• Resimleri bir dahakine daha iyi temizlemelisin.
• Bencede ön sayfadaki ''Öz Nezih Kebap Salonu'' rengini değiştirmelisin , çünki çalışma rengi koyu zaten , yazı ön planda kalmamış.

Bunlar görebildiklerim. Eline sağlık kolay gelsin. :)

Nazy

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.maxicep.com

• İçeçek çeşitlerimiz , yazısını bence içeçek resimlerinin altına almalısın.

vaaaw yazı kontrolü ha... etkileyici:smile:

basilic

Memento mori !
👑Efsanevi Grafiker👑

• İçeçek çeşitlerimiz , yazısını bence içeçek resimlerinin altına almalısın. Diğerleriyle bütünlük sağlamak için.
• Bencede ön sayfadaki ''Öz Nezih Kebap Salonu'' rengini değiştirmelisin , çünki çalışma rengi koyu zaten , yazı ön planda kalmamış.

teşekkür ederim ilgiyle inceleyip baktığın için.dikkat ettiysemde gözümden kaçmış görmemişim ama malesef baskıda.galiba yapacak bişey yok.

Nihat BAYSAL

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Neyse bu da artık bir ikaz olsun:) Allah daha büyük hatalardan korusun (bknz.En komik basılmış hatalarınız :D )

basilic

Memento mori !
👑Efsanevi Grafiker👑
otantik renkler kullanılmış güzel olmuş
birtek ön yüzdeki siyah yazının font ve rengi sıkıntılı gibi
birde mastercard ve visa logosunda visanın beyazı uçmuş

teşekkür ederim siyah seçme tercihim ön kısım olduğu içinde yada çok sevdiğimden bilmiyorum.artık bidahaki işlere daha dikkatli olurum.

Neyse bu da artık bir ikaz olsun:) Allah daha büyük hatalardan korusun (bknz.En komik basılmış hatalarınız :D )

zaten siteye yükleme amacım eleştiri almak.hatalarımı görmek.ve ne kadar dikkat ettiysem kaçmış gözümden.sağlık olsun ne diyim.evet allah korusun o hatalardan değil benimkiler.teşekkür ederim

dreamsantana

🏆Pro Tasarımcı🏆
Çok estetik bulamamakla beraber amacına son derece uygun bulduğumu ifade etmek isterim. Sanırım bu tip firmalar da bu tip çalışmalar tercih ediyorlar. Yanlız resmin çözünürlüğünü biraz daha azaltıp yüklerseniz açılması v yorumlanması çok daha kolay olacak sanırım. 800x600 çözünürlükte upload ediyorum ben ve gayet net bir şekilde okunup değerlendirilebiliyor. Boyutu da 200 kb civarında oluyor ve sayfa kolay bir şekilde açılabiliyor. Çalışmanız ile ilgii değil belki ama yine de söylemek istedim.

basilic

Memento mori !
👑Efsanevi Grafiker👑
Çok estetik bulamamakla beraber amacına son derece uygun bulduğumu ifade etmek isterim. Sanırım bu tip firmalar da bu tip çalışmalar tercih ediyorlar. Yanlız resmin çözünürlüğünü biraz daha azaltıp yüklerseniz açılması v yorumlanması çok daha kolay olacak sanırım. 800x600 çözünürlükte upload ediyorum ben ve gayet net bir şekilde okunup değerlendirilebiliyor. Boyutu da 200 kb civarında oluyor ve sayfa kolay bir şekilde açılabiliyor. Çalışmanız ile ilgii değil belki ama yine de söylemek istedim.

yorumun ve açıklaman için teşekkür ederim.çok sık birşeyler yüklemediğimden kaynaklanıyor.evet bu tip firmalar bu şekilde beğeniyorlar.estetiklik konusunda bişey diyemeyeceğimsiteye yükleme amacımda bu zaten.yorumlara göre yeni bi yol çizip ona göre hareket etmek.eğer bu firmanın daha önceki broşürü görülebilseydi sanırım hiç iyi bi yorum almayacaktı.çok yeniyim ve iyi bi şekilde ilerlemeye çalışıyorum.tekrardan teşekkürler.

dreamsantana

🏆Pro Tasarımcı🏆
Ben de çok iyi sayılmam zaten estetik derken de şunu kastetmiştim aslında: Bu tip çalışmalar için kullanılan bir format bu şekilde. Diğerlerinden pek farklı olmamış anlamında yoksa son derece başarılı. Bunu da açıklamış olayım.

Bu arada biliyorsanız ve eğer bu konuda beni aydınlatırsanız minnettar olacağım bir soru sormak istiyorum. Burada yayınladığımız veya paylatığımız veya yeni bir konu açtığımız zaman açtığımız konuda daha sonra herhangi birdeğişiklik yapmak istediğimiz zaman; Mesela resim eklemek, çıkarmak veya yazılarda herhangi bir değişiklik yapmak istediğimiz zaman bunun nasıl yapıldığını biliyor musunuz? Açtığım bir konuda bir değişiklik yapmak istiyorum ama bir türlü değişiklik yapabileceğim bir bölüm veya link bulamadım. Sizin çalışmanızda şahsınız tarafından düzeltildiği ile ilgili bir uyarı yazısı olduğu için soruyorum. Yardımcı olursanız çok sevinirim.

basilic

Memento mori !
👑Efsanevi Grafiker👑
düzel butonunu tıkladıktan sonra gelişmişi tıklamanız lazım ordan yapmak istediğiniz değişiklikleri kolaylıkla yapabilirsiniz.eğer bu yapmak istediğiniz resmi düzeltmekse foruma resim yüklemeyi takip edip ordan düzeltebilirsiniz.umarım yardımcı olmuşumdur.kolay gelsin.

dreamsantana

🏆Pro Tasarımcı🏆
Sorun şu ki yazdığım bir cevapta düzelt butonu bulunmakla beraber açtığım bir konuda düzelt butonu bulunmuyor. Düzelt butonu sayfayı açtığımız zaman "alıntı yap- hızlı cevap.." yanında mı çıkıyor yoksa başka bir yerde mi?

basilic

Memento mori !
👑Efsanevi Grafiker👑
şimdi açtığınız konun yanında alıntı yap varsa onun yanında düzelt butonu olamalı yani sizin her açtığınız konu ve yazıda mutlaka düzelt butonu vardır.alıntının yanında olması lazım.başka bi fikrim yok.kolay gelsin.umarım halledebilirsin.

Sonay Görkem

👑Efsanevi Grafiker👑
Sorun şu ki yazdığım bir cevapta düzelt butonu bulunmakla beraber açtığım bir konuda düzelt butonu bulunmuyor. Düzelt butonu sayfayı açtığımız zaman "alıntı yap- hızlı cevap.." yanında mı çıkıyor yoksa başka bir yerde mi?

Bir mesajı veya açılan herhangi bir konuyu düzeltme süresi , açtığımız andan itibaren ilk 15 dakika gibi bir süredir. Eğer daha fazla bir süre geçtiyse düzeltme gibi bir şansımız yoktur ne yazıkki. Umarım bundan sonra yardımcı olur bu sana.:smile:

Nur

👑Efsanevi Grafiker👑
Sevgili arkadaşım Reyhanım :) bu işe başladığın süreyi bildiğim için çok iyi bir çalışma ortaya koyduğunu görüyorum. Tebrik ediyorum seni. Eminim zaman geçtikçe çok çok daha iyi işler ortaya çıkaracaksın. Ben senin kadar deneyime sahipken bu çalışmanın yanına bile yaklaşmayan işler yapıyordum :D o sebeple yılmadan çalış, çok iyi olacak zamanla..
Seni seven arkadaşın Nur :)

basilic

Memento mori !
👑Efsanevi Grafiker👑
Sevgili arkadaşım Reyhanım :) bu işe başladığın süreyi bildiğim için çok iyi bir çalışma ortaya koyduğunu görüyorum. Tebrik ediyorum seni. Eminim zaman geçtikçe çok çok daha iyi işler ortaya çıkaracaksın. Ben senin kadar deneyime sahipken bu çalışmanın yanına bile yaklaşmayan işler yapıyordum :D o sebeple yılmadan çalış, çok iyi olacak zamanla..
Seni seven arkadaşın Nur :)

değerli yorumun ve iltifatın için çok ama çok teşekkür ederim canım.iyiki varsın.senin yanında her ne kadar çırak olsamda zamanla iyi işler yapacağıma inanıyorum.tabi seni unutmamak lazım.desteğin ve arkadaşlığın için sağol.
sevgilerimle...reyhan.
mektuba benzedi biraz:D:D:D:D:D:D:D