Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Adobe After Effects Sihir efekti nasıl oluşturulur

cuneytyerem

🌱Yeni Üye🌱
after effect konusunda biraz alt yapım var ama şu sihir efekti nasıl oluşturulur bilmiyorum yardımcı olursanız sevinirim.:angel::angel:

Benzer konular

yorgunella

♾️Grafik Gurusu♾️
istediğiniz şekle benzer bir görsel yüklerseniz sanırım anlamamız ve anlatmamız daha kolay olabilir.

cuneytyerem

🌱Yeni Üye🌱
sihir efektinin nasıl olacağı o kadar farketmez sadece o efektin nasıl hazırlanabileceğini kavramak istiyorum. böylece farklı sihir efektlerinide kendim yapabilirim. herşey için teşekkürler.:handshake::iloveyou:

senem sevtap

🌟Usta Tasarımcı🌟
Evet bu konuyu bende merak ediyorum, anladığım kadarıyla çocuk dizilerindeki sihir efektleri gibi bişi yapmak istediğiniz, en azından benim merak ettiğim konu bu:)

bestem

🌱Yeni Üye🌱
Particle Illusion programı arkadaslar en iyisi budur

şeğe

🌱Yeni Üye🌱
ya aslında bir çok şekilde sihir efekti yapabilirsiniz...After fx'de trapcode (particular) plugini ile biraz oyanayarak istediğin tarzda bir sihir efekti yapabilirsin.....

ultracoust

🏅Acemi Tasarımcı🏅
arkadaşlar sürekli sihir effekti yapmayacaksanız sadece bir kaç defa bişey denemek için bu efekti yapacaksanız yukarıdaki bir arkadaşın yazdığı gibi particle illussion programıyla çok basit ve görselliği güçlü sihir effektleri yapabilirsiniz ve bunu after effect'de atabilirsiniz. After effeck'tede bu işi trapcode particule plugini ile yapabilirsiniz.
Burdan hem programı hemde video dersleri indirebilirsiniz.
Genel

th_e_mre

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Particle Illusion programını ilk gördüğüm zaman güldüm bu ne dedim 2 tane buton war başka bişey yok dedim ama işin aslı o değilmiş reklam olmasın ama birçok dizide hatta filmde profesyonel çalışmalar yapabilmek için kullanılıyor hatta starwars bile Particle Illusion programıyla yapılmış ama bu programı basit efectlerin için kullanabilirsin dahada gelişmiş bir şey istiyorsan after effecde particule effecti ile arkadaşların dediği gibi istediğin sonuçları alabilirsin.trapcodeyi kesinliikle indir sitede wardır linki eminim