Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

adobe after effects You must have at least one render item queued in order to render

cagrihan

🌱Yeni Üye🌱
merhaba arkadaşlar ben adobe after effects'te cok yeniyim 1 çalışma yaptım fakat kaydederken "You must have at least one render item queued in order to render." hatası alıyorum bilen arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim şimdiden teşekkürler.

Benzer konular

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
Forum Kuralları (Mutlaka Okuyunuz)

Yapmış olduğunuz kural ihlali ile ilgili madde aşağıda görüldüğü gibidir.

25- Forumumuzda düzenli bir arşivleme yapılabilmesi için ve eski konulara daha çabuk ulaşabilmemiz için gönderilecek konuların başlıkları, içerikleriyle bağlantılı olmaları gerekmektedir. Kesinlikle içerik ile alakalı olmayan “çok acil yardım, bu nedir, yorum bekliyorum, ilk çalışmam" gibi bilgilendirici niteliği taşımayan konu başlıkları ile konu açmak yasaktır. Bu gibi durum/larda konuları kilitlenen üyelerin site yönetimine hesap sorma gibi bir hakları bulunmamaktadır.

Daha önce konu ile ilgili örneklemeli anlatımımı görmek için bağlantı adresine TIKLAYINIZ.

y4n3s

🌱Yeni Üye🌱
asd

ya bu sorunun cevabı lazım bana lütfen verebilirmisniz acaba

JimmyKane

🏅Acemi Tasarımcı🏅
eğer herhangi bir kompozisyonu render ettiysen, aynı kompozisyon uzerinde herhangi bir degisiklik yapar isen tekrardan yeni bir render queue oluşturman gerekli olur.

bunu da üst menü'deki COMPOSITION / Make Movie - seçeneği ile değişikliklerden sonra sıraya yeni bir render ekleyerek halledebilirsin.

anladığım kadarı ile probleminin çözümü bu şekilde olacaktır.