Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

After Effects lightning effect

gbasar

🌱Yeni Üye🌱
iyi günler benim merak ettiğim acaba iki elimizin arasına lightning efecti nasıl verebiliriz?denedim yapamadım,yardımcı olursanız sevinirim...

mcleane

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.cinema4fx.com
tam ne istiyorsun detaylı söyleyebilirsen yardımcı olabilirim. yapmak istediğin elinde bir ışık topağı oluşturmak ise particle kullanıcaksın. saphire light kullanabilirsin yada trapcode kullanabilirsin.

gbasar

🌱Yeni Üye🌱
ışık topağı değil aslında tam istediğim,iki elim arasında bir lightning çizgisi oluışturmak...lightning ekliyorum ama ellerimi takip ettiremiyorum,ellerimi kaparken boyutu küçülmüyo,vs..anlatabildim umarım...

colaslani

🌱Yeni Üye🌱
ligthningi kendin hareket ettirecen onun uufak bir noktasi var orayı anladınmı her effecti kendin hareket ettirebilirsin

aytacdmn

🌱Yeni Üye🌱
eğer istediğin yıldırım gibi bişeyse sapphire zap efektini kullanabilirsin

legendofr4m0n

🌱Yeni Üye🌱
ışık topağı değil aslında tam istediğim,iki elim arasında bir lightning çizgisi oluışturmak...lightning ekliyorum ama ellerimi takip ettiremiyorum,ellerimi kaparken boyutu küçülmüyo,vs..anlatabildim umarım...

Canım kardeşşim elındekı ekledıgın ışıga keyframe vericeksin onuda nasıl yaparım dersen ışıgın ustune gel efekti ac sonra postion oraya keyeframe kronometre işaretine tıkla sonra teker teker haraketi lerletip ışıgı elının gittigi yere götür...

WACKY

🌱Yeni Üye🌱
ya beyler bu after effects 7nin derslerini nerde blablırım

Güneşş1

🌟Usta Tasarımcı🌟
Demek istedıgını pek anlamadım ama trapcode effect ı gıbı geldı..oda olmadı bılgıdın sımsek..lıghtıng..alıp salla projene sonra frame frame takıp ederek posıtıon ununu deıstır ekranıdakı efegın 2 uc noktasında bulunan ısaretlerle..en basıt ve burda anlatılabılır yontemı bu sekılde sanırım..kolay gelsın umarım olur.

madlion

🏅Acemi Tasarımcı🏅
position ayarlaması yapacaksın keyframler ekleyerek yoksa zaten ellerinin hareketini ışık algılayamaz :)

ecrinim

🏅Acemi Tasarımcı🏅
biri bana yardım etsin çok yeniyim ve text e efekt atamıyorum ya text efeklerini denedim ama her yolu dosyayı açarak tıklayarak sürükleyip bırakarak ama olmuyor ya problem ne üfff
yardımmmmm lütfennnnn :(

dean7

🏅Acemi Tasarımcı🏅
arkadaşlar action 2 den efect alıyorum brige yardımıyla.(patlama efekti vs...)Arka planı yok edemiyorum yardım edin.arka planı yok edip sadece ateş efectini nasıl koyucam?????????????????????????*