Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

almanyada tabelacilik

kunstler

🌱Yeni Üye🌱
selam ben eski sistem yani samur firca yagli boyayla yapilan tabela ustasiyim.10 senedir bu isten uzagim.su anda almanyada yasiyorum ve bu ise tekrar donmek istiyorum.bu is tum dunyada gercekten oldumu acaba?turkiyede oldu bunu biliyorum ama internette bazi videolarda gordum baska ulkelerde bazi kisiler hala devam ettiriyolar.bilgisi olan varmi acaba.

Sentius

🌱Yeni Üye🌱
Merhabalar, bana kalırsa söyle bisey yapabilirsiniz. almanyada tabela ve dijital baskı işi yapan iş verenlerle gorusurseniz size yardımcı olabilir diye dusunuyorum. belkide onların bir tanıdıkları vardır. sonucta her sektor herkes birbirini tanıyordur. burada nasılsa orada oyledir. dilerim ki, sansınız ilaver gider de bir yer bulursunuz. diliniz varsa daha iyi yoksa almancası iyi olan biriyle gitmenizde fayda vardır diye dusunuyorum. kolay gelsin.

tuceng

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Yok Abicim Almanyadada Kalmadı Artık Öle İşler Benim Bilader Orda Bizde Bir Kaç iş için Teklif Verdik Ama Fırça işine rastlamadık.

graphicturk

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
www.graphicturk.com
fransada hala devam ediyor

fırça işi ölmez türkiyedede ölmeyen yerler var benim arkadaş fransada hala yapıyor bende geçen sene 10 tane tıra yazı yazdım yani ölecek bir iş değil fırça işi ne zaman son fırçacı ölür o zaman bu iş biter

semel reklam

🌱Yeni Üye🌱
yuk arkadaşım be furçacılık kalmadı...nerde o eski bayramlar pardon nerde o eski fıröa ile yaptığımız işler. sanat öldü. grafikerliğin gG sini bilmeyen grafiker oldu iş yapıyorlar.
sen bu sevdadan vazgeççççççççççç.

tanfertan

🌱Yeni Üye🌱
bende firca ustasiyim almanyada 14 senedir kendi adima reklamcilik yapiyorum 14 sene icerisinde bir kez firca isi yaptim oda gölün ortasindaki dubanin üzerine fujifilm yazdim
4mx4m zatenfirca isi devam etseydi herhalde milyoner olurdum eline bilgisayar alan reklamci oluyor su anda