Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Alpay Perde Broşür çalışması

irm.art

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Çok zevk alarak çalıştım bu firmayla.
Değerli yorumlarınızı bekliyorum. Arka kapaktaki şube dairelirinin altında herbirinin ayrı ayrı iletişim bilgileri vardır.

ön ve arka kapak
92151606db6.jpg

İç sayfa

87565657rn2.jpg

irm.art

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
buda 2. alternatiftir

52420224wq2.jpg

95724414jm3.jpg

tirEdsOuL

♾️Grafik Gurusu♾️
perde ve döşeme yazsının altindaki yeşilimsi bantlari beyaz kullansan ve logo'nun arkasindaki beyaz daireyi iptal etsen, loguyu da o beyaz banda enlemesine ortalasan nasil olur acaba ? ayrica iç sayfalardaki alt kısımdaki düz kahverengi olan yerler sağ sol sayfa olarak birbirlerini tamamlamiyorlar kaymiş biraz.. benden bu kadar, başkalarina da bişeyler birakalim :D genel olarak bakildiğin da çok hoş bir çalişma çikarmişsin canim, tebrikler :)

ikinci çalişmanin albenisi daha çok gibi ama kapak bana biraz itici geldi, çiçekler çok sırıtmış gibi..

irm.art

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
engincim o bant rengini müşteriler genelde o renkte kullanıyorlar kurumsallaştırma yolundalar artık onu. Belirtmek istedim. Yorumun için teşekkür ederim canım

grafikeri-m

🌟Usta Tasarımcı🌟
ben 1. derim ve eleştrilerimide bunun üzerinde yapmak istiyorum . ön kapak güzel olmuş sade ve ağır yalnız slogandaki fontu sanki o ağırlığı biras bozmuş daha sade bi font nasıl olur acaba_? arka kapağa gelince , sadelik olmuş ama sanki çok fazla sadelik ayrıca resimlerin basit ve beyaz daireler içinde olması da hoş durmuyo keşke iç sayfadaki deseni çok az görünümdede olsa arkaya verseydin,iç sayfalar güsel olmuş ama genel anlamda hoş duruyo. başarılar....

the_one

♾️Grafik Gurusu♾️
Çalışmalarınız hoş duruyorlar ama küçük bir kaç tavsiye vermek isterim.
1. çalışmanız da ilk dikkatimi çeken kapaklarda kullandığınız resimler biraz küçük gibi.Daha büyük boyutlarda ekleyebilirsiniz.Yine 1. çalışmada iç sayfalarda "En İyi Dünya Markalar ile..." cümlesinde "markaları" şeklinde düzeltilmeli.
2. çalışmanız için tek söyleyebileceğim renk tercihinizin daha pastel tonlarda olması.
Firmanın bir logoya ihtiyacı olduğunuda ilave etmeden geçemeyeceğim.
Kolay gelsin.

irm.art

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
teşekkür ederim arkadaşlar yorumlarınız için