Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Altıgen Lokum Kutusu

efe0202

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Az öğeyle anlatılmak istenen tasarımları seviyorum. Birazda Felsefi takılırsak minimalist bi çalışma olduğu söylenebilir. Yeni tasarımcı arkadaşların tasarım konusunda dikkat etmesi gereken bi konu olduğu fikrindeyim.Sizce?
lokumaltgenbb5.jpg

Benzer konular

mfy

🏅Acemi Tasarımcı🏅
güzel olmuş ama ben bu resmi bir işte daha gördüm resim sizemi ait yoksa alıntımı yani ben bu resmi bir kaç defa daha gördüm

efe0202

🏅Acemi Tasarımcı🏅
resim stüdyoda çekilmiştir. herhangi bi alıntı söz konusu diil.Tabiki lokum lokuma benzeyecek:)

freedesing

🏆Pro Tasarımcı🏆
imaj çekimi ve uygulama gayet başarılı albenisi var lokumlar iştah açıyo eline sağlık:)

DERYASEZER

🏅Acemi Tasarımcı🏅
herşey çok güzel olmuş sadece türk lokumu(ing) yazısını el yazısı karakterine çevirisen daha ii olur, emeğine ellerine sağlık

damla1

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
hoş bir çalışma olmuş bencede fontu değiştirmelisin emeğine sağlık

efe0202

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Arkadaşlar genelde lokum kutularında el yazısı kullanılır bu tasarımda farklı olsun istedim. Zaten Turkish Delight yazısı varak yaldız ve gofre olacak o yüzden yazının bold ve okunaklı olması gerekiyor. Yorumlarınız için teşekkürler...

cxxxn

🏅Acemi Tasarımcı🏅
İştah açan bir ambalaj. Zaten lokuma bayılırım. Eline sağlık.

bhrcicek

🏅Acemi Tasarımcı🏅
çok güzel olmuş elinize sağlık

efe0202

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Teşekkür ediyorum cxxxn, lokum geleneksel osmanlı lezzetlerinden biridir ve içindeki katkı maddelerinin fazla olmayışından dolayı sağlıklı bi şekerleme ürünü olarak bilinir. Su, Şeker, Nişasta'dan yapılan isteğe göre içine kuruyemiş veya doğala özdeş aromalar konulabilen bir üründür. Çok seviyorsan sanada bi paket gönderebilirim :peace1:

Countryman

🏆Pro Tasarımcı🏆
tebrikler arkadaşım, gayet hoş ve başarılı bir çalışma olmuş.

truant34

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
tatlı seven biri değilim ama canım lokum çekti ustam...bu yorum yerine geçerdi sanırım eyvallah başarılar

gülpare1

🌱Yeni Üye🌱
eline saglık arkadşım çok başarılı bi çallışma olmuş canım birden lokum istedi :wink::smile::smile: