Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Ömeroğlu Lokum Kutusu

glsm86

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Moderatör tarafında düzenlendi:

Benzer konular

Value

Hasta la vista
👑Efsanevi Grafiker👑
Öncelikle eline sağlık fena değil, fakat bir kaç öneride bulunmak istiyorum..

İlk olarak renk uyumları yerinde fakat sarı dalga biraz geniş olduğundan ön plana çıkıyor dolayısıyla biraz inceltirsen daha estetik duracaktır..
İkinci olarak ÖMEROĞLU marka olması nedeniyle anlaşılır olmalıdır ve gradienti kaldırman logoyu anlaşılır yapar..
Bunun dışında yuvarlak içindeki lokum hazırlayan usta resmi olmasa da olur zira alt kısımdaki fon yeterince göz dolduruyor..
Yine üst kısımdaki Turkish Delight yazısının strokuna gradient vermişsin, Font tercihinden ötürü yazı yeterince algıda sıkıntı yaratıyor dolayısıyla stroğa gradient uygulaman sıkıntıyı ikiye kaylamış durumda.. Düz stroke kullanmanı öneririm..
Keza yanlardaki beyaz fontlar biraz daha anlaşılır olmalıdır..

Son olarak yeşil yerine krem tonlarını çalışmanı öneririm.. Kolaylıklar dilerim..

glsm86

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Teşekkürler Value önerilerin için bende senin dediklerinden bi kısmını düşündüm mesela o adamı kaldıralım dedim ama müşteri bazen dediğim dedik oluyor biliyorsundur:)

Value

Hasta la vista
👑Efsanevi Grafiker👑
Bilmezmiyim..

Tüm tasarımı, saçının telinden ayak tırnağına kadar gözünün yaşına bakmadan katleden müşteriler gördüm ;)
Ama biz şımarttık, müşteri dedik niğmettir dedik onlar da tadını çıkarıyor :)

Son düzenleme:

glsm86

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Ah ah hiç sorma o kadar güzel tasarım yaparsın müşteri gider en kötüsünü seçer tabi önemli olanda müşteriyi sizin hoşunuza giden çalışmayı yaptırmakta bunun içinde yılların deneyimi gerekiyor birazda ikna kabiliyeti:D:

Value

Hasta la vista
👑Efsanevi Grafiker👑
Aslında hoşumuza gidenden ziyade doğru tasarımın kullanılmasında müşteriyi ikna etmek..
Bu bilinci vermekse eğitim kurumlarına kalıyor fakat bu konuyla pek ilgilenenen yok gibi görünüyor :)

Sana bu yolda başarılar dilerim :)

karizmatikserseri

🏅Acemi Tasarımcı🏅
ben tasarım + pazarlama yapıyorum müşteriye göre tasarım yapıyorum. Örneğin baktım müşteri çok uysal ve anlayışlı tasarım yelpazesini geniş tutuyorum bakıyorum müşteri kıl tek tasarım üzerinden gidiyorum yok kabul mu etmedi abi ben çalışmanın üstesinden gelemem tasarımınızı yaptırın biz baskıya alalım diyorum dışarda biraz araştırma ve hop tekrar yanımda :D

Ultio

Magic & Mayhem
♾️Grafik Gurusu♾️
ben tasarım + pazarlama yapıyorum müşteriye göre tasarım yapıyorum. Örneğin baktım müşteri çok uysal ve anlayışlı tasarım yelpazesini geniş tutuyorum bakıyorum müşteri kıl tek tasarım üzerinden gidiyorum yok kabul mu etmedi abi ben çalışmanın üstesinden gelemem tasarımınızı yaptırın biz baskıya alalım diyorum dışarda biraz araştırma ve hop tekrar yanımda :D

Sizin çalışmalarınızdan da görmek isteriz.

novem

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Elinize sağlık hangi programla yaptığınızı öğrenebilir miyim ?

sss.ibel

🏆Pro Tasarımcı🏆
Mor rengi modern bi renk ve lokum kutusuna pek gitmemiş, yeşil iyidir diye düşünüyorum..