Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

amatörüm cok yeniyim Buca Anadolu Meslek ve Meslek Lisesi

nilay91

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
twitter.com
yorumlarınızı bekliyorumm..dergi kapağı denemesi
nkapakjpgdd8.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:

Tollyver

🏆Pro Tasarımcı🏆
anadolum yazı karakteri şahsen hoşuma gitti, ama müdahale edilecek şeyler var.. mesela, atatürkün gözlerinin renk tonunu, bulutların rengine uydurabilirdin, haritayı dekupe ederken amatör olduğun çok belli oluyor bide :) bulutlar da aynı şekilde.. son olarakta, artalanın rengi uyumsuz olmuş.. bunlar şahsi görüşler.. saygılarımla ;)

grafipapatya

♾️Grafik Gurusu♾️
güzel bir çalışma yalnız o arkadaki bulutları kaldırım hafif bir gökyüzü efekti verebilirsen.Birde Atatürk resminin opacity sini biraz daha düşürürsen daha güzel olacağına inanıyorum.başarılar

UnKnOwNReaL

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
neden çoğu şey flu neden keskin değil
renkleri yumuşak olduğu içinmi böyle yapma gereği duydun dergide en zor şeylerden biri font ve uyarlamasıdır sen bunu yapmışsın ama resim seçme üzerine biraz yoğunlaş bence

alisalur

♾️Grafik Gurusu♾️
yazı stili güzel olmasına rağmen resim yerleşimi hoş değil. görünümü kötü

te0man

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.3dreamaker.net
yazı seçimin hoş tebrikler.. onun dışında atatürk ve türkiye haritasına gömdüğün çocukların görselinin kenarlarını keskin değilde biraz daha zeminle geçişli şekilde silik yapsan hoş olurdu.. zemin renginde biraz uraş derim, "anadolum" yazısıyla uyumlu fakat kullandığın görseller sırıtıyo... ilk deneyimlerin olarak değerlendirirsek umut vaatediyo.. eline sağlık..

Ali Emre

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
gncart.com
Atatürk ün gözlerini iyi yerleştiremişsiniz.Kenarlara yumuşak bir efektle bu sorunu çözebilisiniz.Genel olarak iyi bir çalışma.

vizyon222

🌟Usta Tasarımcı🌟
yazı karakteri ho. ama atatürk ve harita için birazdaha çalışma sergiemelisin... biraz daha uğraşırsan iyi birşeyler çıkacak ortaya...

elagozlum

🌱Yeni Üye🌱
çalışman güzel olmuş ama aşağıdaki resmi harita şeklinde vermişsin hoşş yukardaki atatürk resmi de sanki harita şeklinde duruyor atatürkün resmini değişik kullanmanı tavsiye ederim

akon

🌱Yeni Üye🌱
sevgili kardesim Grafic olayina Fircadan gelen biri olarak Ata nin gozlerinde yapmis oldugun Tuylendirme cok keskin
bir de Turkiye haritasi yanlardan cok basik orantilama olayina dikkat edersen guzel seyler cikacak eminim aramiza hosgeldin

burhandmr

🌟Usta Tasarımcı🌟
bu ise yorum isteme bence evet çok yenisin, bu iste yeni olar birinin isine yorum yapmak cok riskli olabilir, hevesin kırılabilir yani, birah daha gözlem, biraz daha pratik ve özellikle renk kullanimına dikkat daha iyi olacaksin, eline saglik

creedwar

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
İşin Eklenme süreci 15-07-2008 olduğundan Sonucu Merak ettim ne oldu acaba..

digiserkan

🌱Yeni Üye🌱
yorumum için beni affet
1 -öncelikle atatür fotorafı çözünürlüğü çok düşük olduğu beni gözüme ilk çarpan çözünürlüğü daha yüksek olan bi fotoğraf kullan bence
2- arka fon ile yazı rengi aynı. bence olmamış birbirine aykırı renkler kullanmalısın
3- türkiye haritasını çok kötü kesmissin , ama bana kememissin de silgiyle silmişsin gibi
4- yazı karekteri ise pek anadoluyu anlatan bi yazı karekteri değil

ChOOpie

🌱Yeni Üye🌱
bi dergi sahibi olarak değerlendiriyorum,tamamen objektif olucam..
kapakta tek obje kullanmayı tercih ederim,daha nesnel olduğunu düşünüyorum..
resim çözünürlüklerine mutlaka dikkat et,baskıda kötü sonuçlar elde edersin,bilg. ekranın seni aldatır..
kapak,dergiyi açtırandır..çok daha çekici olmalı..
renk unsurunu sakın gözden çıkarma bi çok renkten ziyade birbirine tezat düşücek ama bi yandan da ahenk yaratacak keskin renkleri dene...
yazı karakteri hoş ama bi dergi için fazla ince ve okunurluğu düşük..
birde biran önce decope işini öğrenmeyi dene :)
sakın hevesin kırılmasın,çok fazla dene..ama dergi bambaşkadır broşüre kataloğa benzemez ;)

JiN

🏅Acemi Tasarımcı🏅
çalışmandaki göz gölge resiminin çözünürlüğü çok düşük..bu işe yeni başladıysan ÇÖZÜNÜRLÜK DPİ ve PİXEL konularını iyi bilmen gerekir...ki tasarımın canlı olsun..gayet güzel aynen devam

creedwar

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
bi dergi sahibi olarak değerlendiriyorum,tamamen objektif olucam..
kapakta tek obje kullanmayı tercih ederim,daha nesnel olduğunu düşünüyorum..
resim çözünürlüklerine mutlaka dikkat et,baskıda kötü sonuçlar elde edersin,bilg. ekranın seni aldatır..
kapak,dergiyi açtırandır..çok daha çekici olmalı..
renk unsurunu sakın gözden çıkarma bi çok renkten ziyade birbirine tezat düşücek ama bi yandan da ahenk yaratacak keskin renkleri dene...
yazı karakteri hoş ama bi dergi için fazla ince ve okunurluğu düşük..
birde biran önce decope işini öğrenmeyi dene :)
sakın hevesin kırılmasın,çok fazla dene..ama dergi bambaşkadır broşüre kataloğa benzemez ;)

Derginizin mizanpajıyla bizleri tanıştırsanız?

ChOOpie

🌱Yeni Üye🌱
çok özür dileyerek bi düzeltme yapıorum...
yanlışlıkla url adresi girdim..
derginin mizampajıyla ilgili bi kapak ekleyeceğim buraya..ben e dergi'yi görmeniz amacıyla sitenin adresini vermiştim..ama site kurallarına aykırı...

Son düzenleme:

hayalfirst

🏅Acemi Tasarımcı🏅
arkadaşlarr bu tasarıma nasıl hoş olmuş güzel olmuş dersinizz. Yapan arkadaş başlangıç aşamasında olduğunu söylüyo zaten ve doğru yönlendirilmeye ihtiyacı var.Tasarım komple hatalarla dolu. Denge yok kompozisyon yok renk uyumu yok tipografi kötü, dekupe olmamış,bulut içine yerleştirilmeye çalışılmış olmamış ki bulut orda ne alaka, resim kalitesi düşükk vs.. vs.. Yolun çok başındasın arkadaşım kesinlikle hevesin kırılmasın söylenenlerden ama herkez aynı şekilde başladı bu işe dikkat etmen gereken çok şeyy var çok iyi bir gözlemci olmalısın herşeyden önce eleştirilerden olumsuz etkilenmemelisin..başarılarr

sLyman

🏆Pro Tasarımcı🏆
harkulade çok beğendim

Onur KARADAĞLI

👑Efsanevi Grafiker👑
arkadaşlarr bu tasarıma nasıl hoş olmuş güzel olmuş dersinizz. Yapan arkadaş başlangıç aşamasında olduğunu söylüyo zaten ve doğru yönlendirilmeye ihtiyacı var.Tasarım komple hatalarla dolu. Denge yok kompozisyon yok renk uyumu yok tipografi kötü, dekupe olmamış,bulut içine yerleştirilmeye çalışılmış olmamış ki bulut orda ne alaka, resim kalitesi düşükk vs.. vs.. Yolun çok başındasın arkadaşım kesinlikle hevesin kırılmasın söylenenlerden ama herkez aynı şekilde başladı bu işe dikkat etmen gereken çok şeyy var çok iyi bir gözlemci olmalısın herşeyden önce eleştirilerden olumsuz etkilenmemelisin..başarılarr

harkulade çok beğendim

Neler oluyor burda aman allahım... :surprised:
İki mesaj alt alta hiçmi yorumları okumuyoruz hiçmi başka işlere bakmıyoruz... sadece yazmış olmak içinmi yazıyoruz...