Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

amatörüm cok yeniyim Buca Anadolu Meslek ve Meslek Lisesi

hayalfirst

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Neler oluyor burda aman allahım... :surprised:
İki mesaj alt alta hiçmi yorumları okumuyoruz hiçmi başka işlere bakmıyoruz... sadece yazmış olmak içinmi yazıyoruz...

arkadaşın kelime dağarcığı ile alakalı bi sorun sanırım yazdığı mesajlara bakarsanız baktığı her işe aynı yorumu yapıyo :)

Sahadagiy

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
sahadagiy.net
işin gerçeği diğer yorumları okumadım aslında arkadaşlar çok zahmet etmiş ve birşeyler yazmış
alttaki Türkiye haritsaı hoşuma gitti.
Atatürkün durduğu bulutlar çoaz bir ksım bulut olduğunu seçmekte zordu aslında bulut koymuşsun atatürkü koymuşsun kapak çok boş kalmış
sayfaya örneğin içindekilerden bir kaç ana başlık koymayı bir dene
yazı karakteri güzel olmuş fakat rengi diğerlerine yakın bir ton olduğundan boğulmuş
ama başta amatörüm dediğin için iyi bir çalışma daha iyisini yapabilirsin düçşünce güzel uygulama yanluş diyorum
saol payalaşım için başarılar...

nilay91

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
twitter.com
yorum ypan herkese teşekkür ederim ama şimdi sataj yaptığım için bazı şeyler daha iyi oturdu :)

ozkanozel16

🏆Pro Tasarımcı🏆
tasarıma bişi diyemem, sana öyle güzel göründüyse, güzeldir zaten... Baskı teknikleri ve renk kurallarınıda bilmiyorum... Ama bişi gözüme çarptı, dergi yılda bir mi yayınlanıyor...
sadece sayı 1 , 2008 demişsiniz. Aylık yıllık haftalık, gibi ibare bulunabilirmiydi, Ön kapakta, dergi içeriğini belirten konularda eklenebilirdi, iyi çalışmalar...