Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Antalyada çalışacak grafiker aranıyor

milaydaoke

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Corel draw photoshop programlarını iyi bilen grafikerler aranıyor ilgilenenlerin dikkatinine bu numaradan ulaşabilirsiniz
0541 247 33 82

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
Dikkat!

1. İş veren ya da İş arayan ilanlarına cevap veren her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  2. İlanlarınızın onaylanması için ilgili açıklamada verilmiş örnek şablonlara göre konu açılmadığı takdirde ilanlarınız onaylanmayacaktır.

Duyurular:

Öneri Siteler:

Grafik Sözlük:
İnternet sözlüklerini bilmeyen yoktur. “Ben bilmiyorum” diyorsanız öğrenmenin de yaşı yoktur. Ayrıntılı bilgi için...

Logo Sitesi:
Her grafik tasarımcının işine yarayabilecek logoları bulabileceğiniz ya da elinizde bulunan logoları yükleyerek daha sonra da kolaylıkla erişebileceğiniz site Logomuz.com

milaydaoke

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
antalyada yiğit reklamda çalışcak grafikerler aranıyor

DİJİTAL BASKI MAKİNASI KULLANABİLEN + Corel draw photoshop programlarını iyi bilen grafikerler aranıyor ilgilenenlerin dikkatinine bu numaradan ulaşabilirsiniz
0541 247 33 82+0242 247 33 82

baska_diyar

🌱Yeni Üye🌱
reklam firmasında calısmaktayım dijital baskı makinasından da anlıyorum grafik yaptıktan snra baskı aşamasınıda ben tamamlkyorum ve sizinle görüşecegim ama ne kadar sağlam bi firma iş bırakıp clıstıktan sonra biz kazanamadık işi bırakcaz denecek kadar kücük bi esnaf mı

milaydaoke

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
arkadaşım işyerimiz sağlamdır.maaş konusunda kesinlikle sorun yaşamazsın.makina parkurumuzda var cnc ve dijital baskı. telefon numaramız mevcut gel görüşelim yada ulaş

tasarımcı66

🌱Yeni Üye🌱
merhaba ben corel değil ama illüstratör kullanıyorum. şuan bir tv kanalında grafikerlik yapıyorum. Antalya ya yerleşmek istiyorum. Eğer ilgilenirseniz başvuruda bulunmayı düşünüyorum ama net bilgi almam lazım.

doghan

🏆Pro Tasarımcı🏆
CorelDRAW ve PhotoShop programlarını PC'de tabela reklam sektörü bakımından yeterince iyi kullanıyorum.
Dijital baskı makinesi veya CNC router kullanmışlığım yoktur. Fakat tasarım işinde fazla bir yoğunluk yoksa onlarıda kısa zamanda öğreneceğimi garanti ederim.

Bu arada; ya ücretin tatminkar olması yada iş ortamının gayet huzurlu olması gerekir ki; işimizi ve işyerimizi sahiplenebilelim.