Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Antalyada Serbes Çalışacağım, (Grafik-Bilgisayar Tek. Serv.) Yer arıyorum.

badokan

🌱Yeni Üye🌱
Mustafa Okan Demirel

16.11.1987 Mersin Doğumluyum.

Antalya LARA'da yaşıyorum, Sözleşmeli ve Özel Bilgisayar,web Tasarım, Photoshop Öğretmenliği yapıyorum.

Bir işyerine bağımlı olmadan. iş oldugunda çağrılacağım yerler arıyorum

Bilgisayar Konusunda'da çok çok iddaa'lıyım, Tenik Sorunlar veya Yazılımsal Sorunlar'da iyiyim.

Photoshop Deneyimim Çok Fazla.

Arasıra iş oluyor Diyen , Yada Bağımsız olarak bize teknik servis ol diyen, özel ders isteyen yada Grafiksel (Logo, Kartvizit, T-shirt Baskı, Pano Reklam El ilanı Vs.) iş oldugunda iş vermek isteyen'ler ile İrtibata Geçebilirim. Hafta Sonlarım Full Boş.

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
Dikkat!

1. İş veren ya da İş arayan ilanlarına cevap veren her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  2. İlanlarınızın onaylanması için ilgili açıklamada verilmiş örnek şablonlara göre konu açılmadığı takdirde ilanlarınız onaylanmayacaktır.

Duyurular:

İlanları veya sayfamızdan da takip edebilirsiniz.

Öneri Siteler:

Grafik Sözlük:
İnternet sözlüklerini bilmeyen yoktur. “Ben bilmiyorum” diyorsanız öğrenmenin de yaşı yoktur. Ayrıntılı bilgi için...

Logo Sitesi:
Her grafik tasarımcının işine yarayabilecek logoları bulabileceğiniz ya da elinizde bulunan logoları yükleyerek daha sonra da kolaylıkla erişebileceğiniz site Logomuz.com

badokan

🌱Yeni Üye🌱
Günü Birlik iş Arıyorum.

Antalya LARA'da yaşıyorum, Sözleşmeli ve Özel Bilgisayar,web Tasarım, Photoshop Öğretmenliği yapıyorum.

Bir işyerine bağımlı olmadan. iş oldugunda çağrılacağım yerler arıyorum

Bilgisayar Konusunda'da çok çok iddaa'lıyım, Tenik Sorunlar veya Yazılımsal Sorunlar'da iyiyim.

Photoshop Deneyimim Çok Fazla.

Arasıra iş oluyor Diyen , Yada Bağımsız olarak bize teknik servis ol diyen, özel ders isteyen yada Grafiksel (Logo, Kartvizit, T-shirt Baskı, Pano Reklam El ilanı Vs.) iş oldugunda iş vermek isteyen'ler ile İrtibata Geçebilirim. Hafta Sonlarım Full Boş.

utkuiltan

🌱Yeni Üye🌱
merhabalar;

312 34 64 nolu telefondan bizimle iletişime geçerseniz freelance web tasarımı hakkında görüşmek isteriz.

Utku İLTAN
Abrakamarka Reklam Hizmetleri

kaptanim

🌱Yeni Üye🌱
mrb

merhaba msn den ulasirsaniz gorusebiliriz...kemal@e-prosis.com