Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Apple ile ilgili yardım lazım programlarla ilgili

teknotor

🌱Yeni Üye🌱
Arkadaşlar merhaba.Ben 4 yıldır grafik programlarımı windowsta kullanıyorum.Kısa süreli çalıştığım yerlerde imac kullanma şansım oldu.Benim sorum şu ben imac almak istiyorum ancak programlarının fiyatlarının yüksek olduğunu windowstaki gibi crackleyemediğimizi söylediler.Alacağım apple 3500 tl Ps,Ai,Dr,İd programları 2000 $ yani 4000-4500 tl gibi bir rakam.programlar cihazdan pahalı. Böyle birşey varmı bunun daha ucuz yolu varmıdır, bana yardımcı olurmusunuz? :|

ThreeBuddha

🏆Pro Tasarımcı🏆
Arkadaşlar merhaba.Ben 4 yıldır grafik programlarımı windowsta kullanıyorum.Kısa süreli çalıştığım yerlerde imac kullanma şansım oldu.Benim sorum şu ben imac almak istiyorum ancak programlarının fiyatlarının yüksek olduğunu windowstaki gibi crackleyemediğimizi söylediler.Alacağım apple 3500 tl Ps,Ai,Dr,İd programları 2000 $ yani 4000-4500 tl gibi bir rakam.programlar cihazdan pahalı. Böyle birşey varmı bunun daha ucuz yolu varmıdır, bana yardımcı olurmusunuz? :|

aylık 89tl gibi bir ücrete adobe cc paketinin tamamını kullanabilirsiniz. Eğer freelance çalışıyorsanız bu oldukça makul bir ücret sayılır, korsan kullanmak isteyebilirsiniz ve bunu yapmanın yoluda oldukça basit ama prensip olarak korsana karşı olduğum için bu yolu takip etmenizi önermeyeceğim tabi karar yinede sizin.