Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Aqua fresh diş ipi

irm.art

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
aquafreshflossgc7.jpg

(alıntıdır)

Benzer konular

damla1

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
ince bir anlatım paylaşım için teşekkürler canım...

creedwar

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Müşteriyi ikilemde bırakan, diş fırçası gibi diş ipiyiz dedirten bir çalışma..Diş fırçası gibiysen ekstra masraf, ekstra ilgi alaka neden olsun ki..Mesaj yanlış, reklam yanlış..Yabancıları kandırmak bazen ne kolay..Salacaksın üzerlerine iki tane bizim müşterilerden, bak yelteniyorlarmı birdaha..

émmst

👑Efsanevi Grafiker👑
Çok hoş olmuş..Sonuçta burada anlatılmak istenen 'diş fırçası etkisi yaratıyor'..ve buna ilk bakan bu şekilde anlayabilir..Teşekkurler paylaşım için:)

creedwar

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Çok hoş olmuş..Sonuçta burada anlatılmak istenen 'diş fırçası etkisi yaratıyor'..ve buna ilk bakan bu şekilde anlayabilir..Teşekkurler paylaşım için:)

Sizin de anladığınıza sevindim..Sormak isterim.. Etkili bir reklammıdır?

émmst

👑Efsanevi Grafiker👑
Sizin de anladığınıza sevindim..Sormak isterim.. Etkili bir reklammıdır?

Bu aralar ne hikmetse herkes benim 'güzel' dediğim şeyleri sorguluyor ama neyse..Bunu bu forumda belki 15 kez yazmışımdır yine yazıyım..Bakış ve algılama görecelidir. Bazı reklamların ilk bakışta ne anlatmak istendiğini anlatması istenir bazılarının dolaylı yoldan anlatmasını..sonuçta bu afişe bakan kişiye görede değişir. Bence 'waoow' etkisi yaratmasada ne anlatmak istediğini anlatmış.

irm.art

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Müşteriyi ikilemde bırakan, diş fırçası gibi diş ipiyiz dedirten bir çalışma..Diş fırçası gibiysen ekstra masraf, ekstra ilgi alaka neden olsun ki..Mesaj yanlış, reklam yanlış..Yabancıları kandırmak bazen ne kolay..Salacaksın üzerlerine iki tane bizim müşterilerden, bak yelteniyorlarmı birdaha..

şahsen ben o bakış açısı ile görmedim. Adamların gerçek üretimi diş fırçası sektör bunları bu şekilde tanımış. Mantıksal olarakta bir taşla iki kuş vuruyorlar. Hem fırçaların tanıtımı devam ediyor. Hemde diş ipinin reklamı yapılıyor.