Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

ArkadaŞlar Bende Sİzlere YaptiĞim Bİr AraÇ ÇaliŞmasini GÖstereyİm..

akk33

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.vektorelindir.com
Aracın çalışmasını ben yaptım diğer araç üzerine
Monte edilme kısımlarını başka biri yaptı...
Tasarım sizce nasıl bir nar firmasına göre...
Yorumlarınızı bekliyorum.....

[/SIZE]

Moderatör tarafında düzenlendi:

Benzer konular

belqin

🌟Usta Tasarımcı🌟
Emeğinize sağlık. Güzel görünüyor etiket tasarımı gibi olmuş :p
Yalnız iletişim bilgileri çok fazla abartı büyüklükte nar görselinin üzerine taşmasa daha güzel görünürdü :)

Teşekkürler bizimle paylaştığın için.

Bahtınur YILDIZ

♾️Grafik Gurusu♾️
bencede güzel ama iletişim bilgileri büyük olmuş epey kenarlardaki stroke efektini vermeseydin keşke.geneli hoş.boş alanlarda dolunca tam olacak.

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
arka fonu bence çok fazla düz bırakmışsın. kusuruma bakma ama biraz resmi al fona at usulü olmuş. mesela bezier eğrileriyle arkaya haraket verebilirdin. oradaki kırmızı tonlarında değişik varyasyonlar deneyerek fona haraket verseydin daha bir güzel olurdu gibime gelmiyor değil. birde outor glow çok fazla kullanıyor herkes onun yerine narlarla arka fonu ayrıştıracak değişik renk varyasyonları deneyebilirdin gibi geldi bana. yinede kötü bir çalışma olmamış. mesela ben olsaydım oradaki dikdortgen çalışma alanınının dışına yuvarlağımsı olan narları taşırırdım ;) daha bir boyutlu göstermek için bence gayette hoş olabilirdi. ve narların altınada küçük nar tanecikleri gayet güzel gösterirdi gibime geliyor ;) küçük ayrıntılar ama bunlarla daha güzel hale getirebiliriz çalışmalarımızı. umarım beni yanlış anlamazsın. paylaşımından ötürü teşekkürler.

laststrokee

🏅Acemi Tasarımcı🏅
beğenemedim.. çok karman çorman belkide müşteri böyle istedi ama yönlendiredebilirdin. çok karmaşık. kurdelalar, yazı fontu çok basit, çok daha iyisi olabilrdi. yinede eline sağlık eminim müşterin beğenmiştir. arkada aynı şeyler neden 2 kereki orayı çok daha iyi değerlendirebilirdir. kapılar bölüyo fakat yinede çok daha güzeli yapılabilirdi.

creative

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
photoshop u yeni kesfetmis bir tabelacinin yaptigi tasarimlara benziyor... bu konuyla ilgili baya bir calisip arastirma yapman gerekiyor gibi,,, odaklanma sorunu var.. yani nereye bakmasi gerektigini sasiriyor insan...

kıvılcım

🌟Usta Tasarımcı🌟
araç giydirme bizim işimiz değil ama araç giydirmemiş yapıştırmışsınız. tasarım konusunda şöyle bir yorum yapayım renkler çok ekşi olmuş beğendim diyemiyorum...

naklov

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
paylaşımın için tşkler emeğine sağlık bu yorumlarve eleştiriler seni bir adım daha ilerletir umarım diğer çalışmalarında başarılar..

0510

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Fena Deİl Ama Basİt

selda portakal

🌱Yeni Üye🌱
Bugün üye oldum ve bu ilk yorumum. Çok güzel diyemiyorum. Çok basit çal??malar varki bir görü?te harika diyebiliyorsunuz. Biraz geli?tirilmesi gerekiyor bence rengini be?endim ama narlar? ön plana ç?karmak için tanelerini kullanabilirsin. Payla??m?n için te?ekkürler.

Rüveyda SALIK

MissGraphic
👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
www.grafikerler.net
ben en çok 'Ya Allah. Maşallah' ı beğendim :))
Neyse :)
tasarımdaki beyaz boş alanlar dikkatimi çekti ama dolucağını söylemişsin.
renk uyumları güzel.
Fakat abartı olan birşeyler var.
Nar Ekşisi nin altındaki kurdelaya gerek yokmuş.
Adres konusunda arkadaşları katılıyorum.
Birde nar fotosu yerine nar ekşisi şişesinin fotosunu koysan nasıl olurdu :(

Ellerine Sağlık.

Hepyek

👑Efsanevi Grafiker👑
sadece nar koymussun ama nar eksisi saticaklar, bence o ürünlerin resmini koyma imkanin varsa, onlari kullanarak yeni calismalar yapmalisin.
Firma logosunu biraz daha kücültebilirsin. ve kirmizi arka fon kullanma derim.. narlar kirmizi olarak ortaya cikmali bence. biraz daha süsle kisacasi...