Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

arm hatası

mftsamsun

🌱Yeni Üye🌱
arkadaşlar corelx4ü kaldırıp yeniden yükledim, sp2 yi yükledim format atıp yükledim ama yine çözemedim. sorun çalışma alanına font ve çoğunlukla metin kutusu attığımda kenarlarından mause ile küçültmeye veya büyültmeye çalıştığımda arm hatası veriyo ve kapanıyor. tekrar açtığımda bazen aynı yerde hata vermiyor bazen veriyor. bunu sürekli yapıyor.. yardımlarınızı bekliyorum...

Son düzenleme:

Benzer konular

grafikerkartal

👑Efsanevi Grafiker👑
kullandığın fontlar veya yüklediğin font adediyle alakalı olabilyor bazı fontlar sorun çıkarmakta istersen birde coreli bqaşlatırken F8 e basıp çıkan uyarıya evet demeyi dene bu sayede corel ilk kurulduğu halini alıcaktır belki dzüelir ama makinandaki fontları kontrol etöelisin ilk olarak

Desmond

🏅Acemi Tasarımcı🏅
belkide yazıyı yazdıktan sonra hatta text'i tıkladıktan sonra hiçbirşeye dokunmadan birkaç saniye beklmeyi dene aynı hatayı alablcekmisin bakalım.

mftsamsun

🌱Yeni Üye🌱
arkadaşlar denedim ama hala sorunu çözemedim. metinkutusu veya arkaya renk attığımda küçültme büyültmede sorun devam ediyo. bazen hata veriyo bazen vermiyor.

enstantane53

🌟Usta Tasarımcı🌟
metnin içersinde bir obje varsa ve yazı objeye göre yerleşiyosa genelde oluyor bu sorunlar.

mftsamsun

🌱Yeni Üye🌱
metin içinde obje oluncada olmayıncada sorun oluyor.

bolgwadze

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Sebebini biliyorum. Senin yüklediğin Corel Fake yani sahte. Bazı dosyaları tam çalışmıyor. Eğer satın alacaksan bişey demem. Ama indiririm dersen sağlamını indir. Bu hata bundan veriyor ve benimde basıma geldi bu şekilde kurtuldum. Pek çok arkadaşımında basına geldi. Başka bir Corel bul indir ve yükle.

timsah_sg

🏆Pro Tasarımcı🏆
ewet bende benzer bir problem yaşadım 12 tekrar kurdum :D ya satın al yada itisinden indir :D

Onur KARADAĞLI

👑Efsanevi Grafiker👑
Bu tür durumlarda yapılacak en iyi işi arkadaşlar iletmiş.. Kısaca özetlersek..

Orjinal Program Kullan: Corel ise mutlaka x3 derim ben..
Fontlarınla ilgili sıkıntı olabilir: Farklı font kullanmayı dene
Corel Özelliklerinden: Quick Correct ve Check Spelling özelliklerini kaldır..