Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Azra: yine ben geldim

burhandmr

🌟Usta Tasarımcı🌟
sl740980qp1.jpg

babamin ellerinde olsa da artik yüzebiliyorum,
dsc0470ki0.jpg

gülmek bana yakisiyor, itirazi olan varmi?
dsc0084ni8.jpg

evet evet, gülmek bana kesinlikle yakisiyor
dsc0063pz6.jpg

Benzer konular

Özlem BAYIR

🏆Pro Tasarımcı🏆
fotografik acıdan bir degerlendirme yapılmasını mı istiyorsunuz acaba? yoksa herkes baksın diye mi eklediniz bu fotoları.?

tatlı cocuk diyebilirim sadece ..:) siz ne isterdiniz?

burhandmr

🌟Usta Tasarımcı🌟
fotografik acıdan bir degerlendirme yapılmasını mı istiyorsunuz acaba? yoksa herkes baksın diye mi eklediniz bu fotoları.?

tatlı cocuk diyebilirim sadece ..:) siz ne isterdiniz?

özel bi istegim yok, bu fotoğraflar için demiyorum, ama fotoğrafik olarak degerlendirilebilecek fotograflari var azranin, actigim konularda görebilirsiniz, resme bakar ister fotografik acidan değerlendirirsiniz, isterseniz az önce seylediğiniz gibi -tatli cocuk dersiniz, isterseniz hiç birsey demessiniz. azra benim kizim ve ilk cocugum olmasindan olacakki onunla ilgili biraz heyecanliyim ve kizimla ilgili birkac resmi buradaki arkadaslarimla paylasmak istiyorum. eger siz fotografik acidan degerlendirmek istiyorsaniz öyle degerlendirebilirsiniz. kaldi ki bu beni mutlu eder, bilginizi paylasmak isterseniz tabi.. tesekkürler

covenantt

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.flickr.com
1. ve 4. fotoğraflar günü birlik özel bir amaç için çekilmemiş teknik açıdan hatalılar . Ama ben 2. ve 3. fotoğraflarınızı begendim . Bebeğin güzelliğiyle teknik ve ışık açılarını kadrajınızı düzgün tutmuşsunuz . Maşallah bi de :D