Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Bahar Şenliği Afişi...

oguncoskun

🌱Yeni Üye🌱
n1463866833_30273082_8146117.jpg

Tiff dosyasıydı 250 mb civarında olduğu için bu ufak resmi koymak zorunda kaldım... Yorumlarınızı bekliyorum...

Benzer konular

hayalzamanı

🌟Usta Tasarımcı🌟
Bumu şenlik! Ya yazsana şöyle kocaman bahar şenliği diye baharı hatırlatan figürler kullan renklerini seç falan ya bukadar sallama yapmayın arkadaşlar ya

iksir

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Başlığa "Bahar Şenliği" diye yazmasan bu afişin bahar şenliği afişi olduğunu bilemeyecektim. Çok karışık güzel kardeşim, "Bahar Şenliği" özellikle dikkat çekmiyor, okunmuyor. Başarılar...

N/11

👑Efsanevi Grafiker👑
Arkadaşlara aynen katılıyorum.Bahar şenliği afiş olduğunu nerden anlıyacağız.Canlılık hiç yok.Bir bütünlük göremedim açıkçası.Kullandığın font bile düz bir font.Emeğe saygı diyip elinize sağlık diyorum.

grafikçe_

♾️Grafik Gurusu♾️
afişin konusundan çok nerdeyse alttaki logolar ön plana çıkmış..biraz daha orantı ve yerleştirmeye dikkat ederseniz daha ii olacağına eminim..kolay gelsin..

sdbyrk

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.ucgenmedya.com
Diğer yorumlara katılıyorum. Bahar şenliği yazısı bence üst tarafta tarihin olduğu yerde büyük bir şekilde olursa daha dikkat çekici olabilir. Keza normal bir konser afişi gibi duruyor şu anda. Bahar şenliği demek renk demek, eğlence demek. Ayrıca sponsorlar neredeyse herşeyden daha ön planda olmuş bence onları da küçültmelisiniz.
Elinize sağlık. Başarılar.

irm.art

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Bumu şenlik! Ya yazsana şöyle kocaman bahar şenliği diye baharı hatırlatan figürler kullan renklerini seç falan ya bukadar sallama yapmayın arkadaşlar ya

Bu nasıl bir üslup' tur böyle!
Ya lı falan lı cümleler hiç yakışıyor mu? Yapmayın arkadaşım lütfen. Dilimize biraz daha özen göstersek?

lovies

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.ilkeroztuna.com

Arkadaşım Patron gibi davranıyosun yorumunu yap nerde eksik ise uyar arkadaşımızı,Grafikerler.net'inde bu forumu düzenlemekteki amacıda budur zaten lütfen biraz saygı üsluplara dikkat edelim "Büyük tasarımcılar,Tasarımcıların Tasarımlarına Saygı Gösterenlerdir"

damla1

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑

Arkadaşa katılıyorum başlığı görünce bir bahar çalışması ile karşılaşacağımı sandım ama yanılmışım ben yeniden baharı vurgulayan bir çalışma yapmanızı öneririm başarılar...