Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Üniversite bahar şenliği logosu

Erkan ERGEN

🏆Pro Tasarımcı🏆
Üniversite'ye bahar şenliği için yapmış olduğum şenlik logosu.
niversitebaharsenligi.jpg

ahmetbarin

🏆Pro Tasarımcı🏆
Pöfff. Emeğinize sağlık ama logodan daha çok resim gibi olmuş. Biraz daha çalış derim :). Kolay gelsin...

Erkan ERGEN

🏆Pro Tasarımcı🏆
ya onaylandi zaten. ama istedikleri boyle bi temaydi napiim :p bahar, cemre, kutlama vs. zaten logo değil de biraz grafity gibi bisey dediler işte. hani genc olsun dediler. ortaya bu cıktı işte. cıvıl cıvıl olsun falan dediler.. e bu kadar civildadi. :)

escoder

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
"karabuk universitesi" yazısının buyuklugunu 1 kademe dusurmen gerekıyo k harfı dısarı cıkmıs:) onun dısında bısey goremedım guzel gorunuyo emegıne saglık ama daha sade olabılırmıs

blackpearl

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.pdftasarim.com
Logo da değil grafiti de.. Afiş olmuş dicem, yine de eksikleri var. Bir işin kabul edilmesi, işin doğru olduğunu da göstermiyor malesef. Logo kavramını iyice bir araştırın derim.

Erkan ERGEN

🏆Pro Tasarımcı🏆
pearl yorumunu tasvip etmiyorum. Cümle kurarken lütfen üslubumuza dikkat edelim. Bir işi eleştirirken kendi portfolyonuza göre yorum yaparsınız ki bu da sizin tarzınızı belirtir. Ahmetbarın'ın eleştirisini mesala eleştiri olarak alırım. çünkü sitede bir çok paylaşımını gördüm ve çalışma tarzını biliyorum. eskoderin calışmalarına rastlamadım ama yapıcı gözle yani nasil geliştirilebilir mantiği ile yaklasiyor konuya. bir cok üstadimin eleştirilerini kabul etmekteyim. ancak şu konuyu incele, iyice araştır tarzı cümleleri tasvip etmiyor ve kınıyorum. Çalışma hayatınızda başarılar.