Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Bayram Kutlama Davetiyesi...

ZUCKER

♾️Grafik Gurusu♾️
nyebelediyedavetiyekabdag1.jpg

nyebelediyedavetiyekabimt1.jpg

(ÜNYE)

I3oI2a

🌟Usta Tasarımcı🌟
bence icteki kullandıgın resim cercevelerini dısarıdada kullansaydın pat die koymussun giibi olmus desende fazla byuk olmus bence ellerine saglık

cengiz669

♾️Grafik Gurusu♾️
eline sağlık arkadaşım ama yeşil konusunda ben tereddütte kaldım... :smile:

tirEdsOuL

♾️Grafik Gurusu♾️
arkadaşim bence yeşili değiştirip birde öyle koy istersen, valla buna pek bi yorum yapasim gelmedi :( yine de ellerine emeğine sağlik..

seruvenist

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.yusufipek.com
işin aslını istersen çok fazla curcuna var çalışmada. bir çok resmi ve şekli belediyenin koymasını istediğine eminim. ama ben müşteri isteğini göz önüne alarak yorum yapmayacam. yapacağım yorum şuanda görmekte olduğumuz iş üstüne olacak. onun için ben davetiyelerde herzaman sadelikten yanayım. malesef o sadelik bu çalışmada yok. bunun yerine her hangi bir rengin tintleriyle geçiş verilerek şık ve sade bir davetiye oluşturulabilirdi. sadece tek bir desen yerleştirilerek çalışma hem şık hemde zengin bir görünüm kazanabilirdi. kusura bakma zucker pek olumlu olmadım bu çalışmaya:)

slmmm

🌟Usta Tasarımcı🌟
yeşil renk güzel bence ama florlar abartılı olmuş biraz daha küçük kullanmanı tavsiye derim

guvenmx

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.sukrucerci.com
ellerine sağlık yorulmuşsun yineden iyi demem gelmiyor içimden. :) Asılında yeşilin beyaza gitmesi boğmuş. bence sarıya geçişi olsa etkiler biraz. Birde kullanmış olduğun bitki motifini transparan kuulanırsan sanırım daha iyi görünür. Tipografide biraz secici ol derim. Birde fotoğraflar konusunda biraz daha hareket istiyor diye bilirim. olduğu gibi koymak yerine bence fonla bütünleştirsen vs... Fazla sıkmamışımdır umarım. yinede ellerine sağlık diyorum güzel zaanını birşeyler çıkarmak için harcamışsın. buda güzel.

black_angel

🏅Acemi Tasarımcı🏅
ünye logosu Türkiye'nin uluslararası logosunun taklidi gibi olmuş.onun dışında belediye ye göre iii:)

mermaid

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.dinodream.com
Mavi ve yeşil güzel olmuş bence. çiçek desenleri gradient olsa (mavi-beyaz gibi..) daha mı hoş durudu diye düşündüm. Ellerine sağlık.

cumhur

🏅Acemi Tasarımcı🏅
güzel sade bir çalışma ama yeşil pek iyi durmamış

alisalur

♾️Grafik Gurusu♾️
Hoş bir çalışma olmuş emeğine sağlık