Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Bayramlar Koleji için yaptığım afiş çalışması

drivermaker2005

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
www.mertcetasarim.com
Bu grafik çalışması Özel bir ilköğretim okulu'na Sosyal Bilgiler Sunum Yarışması için yaptım, Çalışmada eksi ve artıları belirtirseniz çok mennun olurum. ( Çalışma Photoshop CS3' te yapılmıştır. )

sosyalafi4.jpg

Benzer konular

OguzOzaslan

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Geliştirilebilir.İyi çalışmalar...

drivermaker2005

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
www.mertcetasarim.com
Geliştirilebilir derken mesela nereleri nasıl yapabiliriz veya nasıl yapsaydık iyi olurdu gibi bir fikir belirtirseniz daha geliştirici olabilir diye düşünüyorum.
Yorumun için teşekkür ederim.

Bu çalışmanın bir başka renk tonuyla olanıda ekliyorum. Konuya ekliyecektim ancak düzenleme aktif değildi bende buraya ekliyorum...

sosyalafi1.jpg

onur_2727

🏅Acemi Tasarımcı🏅
çalışma genel anlamda güzel ama tek renk yerine yine tek renkten oluşan hafif hareketli bir arka plan daha iyi olurdu.

seventh

🏆Pro Tasarımcı🏆
çalışmanız güzel duruyor
yalnız fonda daha farklı renkler kullanılabilir fon biraz kopuk kalmış gibi
'sosyal bilgiler sunum yarışması' ve tarihi yeri ayrıca dünya görselini biraz daha aşağı alabilirsiniz yukarı sınıra fazla yakınmış gibi görünüyor
ayrıca alt tarafta bulunan şerit ile fonun renkleri aynı olsa bütünlük daha mı iyi sağlanır diye de düşünüyorum
2. çalışmanızda ise sanırım şehir silüeti ile şerit arkasındaki siyah rengini farklı kullanmışsınız çünkü hafif bir siyahlarda ton farklılığı oluşmuş
elinize sağlık iyi çalışmalar

drivermaker2005

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
www.mertcetasarim.com
Afiş çalışmalarında yeniyim kendimi geliştirmem gerektiğini biliyorum, bu yüzden fikirlerinizi önemsiyorum, arkaplan rengini ana renkten farklı tonlara doğru renk geçişi yapılması fikri hoşuma gitti, bunu alttan yukarı doğru gittikçe koyulaşan bir renk geçişi fena olmazmış bunu düşünememişim :(,
2. çalışmada ki renk farklılığı varmış evet gözümden kaçmış.

Yorumlarınız için teşekkür ederim arkadaşlar.