Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Benim İçin Dünyanın En Güzel Kadını

thrashead

🌱Yeni Üye🌱
Forumdaki ilk mesajım. Öncelikle Merhabalar.

En beğendiğim kadınların yüzlerindeki beğendiğim bölgeleri birleştirip benim için dünyanın en güzel kadınını yaptım.

Nicole Kidman : Saçlar
3fcv8.jpg

Winona Ryder : Gözler
3fcw0.jpg

Kate Beckinsale : Burun
3fcwb.jpg

Natalie Portman : Dudak, Çene ve Yanak
3fcwy.jpg

ve

Sonuç :
3flwv.jpg

RD3S1GN

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.rdwn.deviantart.com
hemen sayfayı kapattım :S

Angelina Jolie ?
Adrina Lima ?
Hilary Swank ?
Cameron Diaz ?
jessica Alba ?
Gal Gadot ?

Sen Güzel Görmemişsin ?
Daha sayayım mı ?

cesar5x

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Çalışma başarılı fakat beğendiğin şeyleri biraraya getirince ortaya güzel birşey çıkmamış.

vedfux

🌟Usta Tasarımcı🌟
başarılı iş lhayal etmek güzeldir ama bana göre hoş değil, yaratıldığı gibi güzeldir insan,:)

Value

Hasta la vista
👑Efsanevi Grafiker👑
Uygulama gayet başarılı, eline sağlık..
Yalnız burun Natalie Portman'ın..
Sanırım gözünden kaçtı :wink:

thrashead

🌱Yeni Üye🌱
Uygulama gayet başarılı, eline sağlık..
Yalnız burun Natalie Portman'ın..
Sanırım gözünden kaçtı :wink:

burun kate'in :) çok benziyor natalie'ninkine ama natalie'ninki biraz daha sivri ve düşük. kate'inki olduğuna eminim :)

teşekkürler yorumlarınız için. zevkler tartışılmaz benim favori kadınlarım bunlar :D

Value

Hasta la vista
👑Efsanevi Grafiker👑
burun kate'in :) çok benziyor natalie'ninkine ama natalie'ninki biraz daha sivri ve düşük. kate'inki olduğuna eminim :)

teşekkürler yorumlarınız için. zevkler tartışılmaz benim favori kadınlarım bunlar :D

Çalışmanızı veya sunumunuzu gözden geçirin derim, kolay gelsin...

Hasan ÇELİK

🏆Pro Tasarımcı🏆
biraz botoks yaptırmış gibi olsada güzel bir uygulama :lol:

thrashead

🌱Yeni Üye🌱
Çalışmanızı veya sunumunuzu gözden geçirin derim, kolay gelsin...

Dün yaptım ve gözden geçirmeme gerek yok eminim yani yaptığım şeyden. Aşağıdaki resme bakarsanız 1 ve 2 numaralı bölgelerdeki gölgelere bakarsanız natalie'nin birinci bölgesinde gölge belli iken kate'de belli değil. sonuç resminde natalie'ninkini kullanmış olsam zaten direk aynı kalırdı o gölgelenme. 2. bölgedeki gölgede ise bu sefer natalie'nin burnunda fazla gölge yok ama kate'inki gölgesi daha belirgin. aynı sonuç resmindeki gibi.

3g56d.jpg

Value

Hasta la vista
👑Efsanevi Grafiker👑
Dün yaptım ve gözden geçirmeme gerek yok eminim yani yaptığım şeyden. Aşağıdaki resme bakarsanız 1 ve 2 numaralı bölgelerdeki gölgelere bakarsanız natalie'nin birinci bölgesinde gölge belli iken kate'de belli değil. sonuç resminde natalie'ninkini kullanmış olsam zaten direk aynı kalırdı o gölgelenme. 2. bölgedeki gölgede ise bu sefer natalie'nin burnunda fazla gölge yok ama kate'inki gölgesi daha belirgin. aynı sonuç resmindeki gibi.

3g56d.jpg

Tipik bir burun krizi sanıyorum bu :D

Üst kısımdan ziyade alt kısımdan fark göze çarpıyor zira Natalie'nin burnunun alt kısmı etli, bu kısım Kate'de tam tersi etsiz ve muntazam. Sonuç olarak çalışmana baktığımızda burun Kate'den ziyade Natalie'nin burnuna daha çok benziyor. :wink:

Sen kaş göz burun diye belirttiğin için söyledim yoksa çalışman gayet iyi :smile:

thrashead

🌱Yeni Üye🌱
Tipik bir burun krizi sanıyorum bu :D

Üst kısımdan ziyade alt kısımdan fark göze çarpıyor zira Natalie'nin burnunun alt kısmı etli, bu kısım Kate'de tam tersi etsiz ve muntazam. Sonuç olarak çalışmana baktığımızda burun Kate'den ziyade Natalie'nin burnuna daha çok benziyor. :wink:

Sen kaş göz burun diye belirttiğin için söyledim yoksa çalışman gayet iyi :smile:

burnu yerleştirirken smudge toolla biraz oynadım blurlaştırmak için yoksa emanet gibi duruyordu. o biraz çekmiş olabilir burnu haklısın alt taraf biraz benziyor ama kate'in burnu :D teşekkürler beğenin için.

thrashead

🌱Yeni Üye🌱
3g6jd.jpg

tekrar kate'inkini koydum ama emanet gibi duruyor böyle sanki :)

ZxxxE

👑Efsanevi Grafiker👑
Sonuç tartışılır ama çok eğlenceli bir çalışma ...