Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

bi kaç çalışmam yorumlarınızı almak isterim

tugi

♾️Grafik Gurusu♾️
23 nisan bayramı ile ilgili çalışmamı 2 yıl önce yapmıştım.

23logozl3.jpg

buda izmit ticaret odası logosu ve 110.yıl etkinlikleri için yaptığım çalışma

logo110xa9.jpg

Benzer konular

Necaty

🌟Usta Tasarımcı🌟
Bence 2. çalışman harika ama ben olsam alttaki çalışmadaki gölgeyi kaldırır renkleri üstteki gibi uygulardım.
Başarılar

tugi

♾️Grafik Gurusu♾️
teşekkür ederim düşüncenizi dikkate alacagım

doghan

🏆Pro Tasarımcı🏆
fikir vermesi açısından ufak tefek değişiklikler yaptım
umarım haddimi aşmamışımdır
logo110xa9xs8.jpg

kolay gelsin iyi çalışmalar

aaron1618

🌱Yeni Üye🌱
öncelikle şunu sölemeliyim çalışmaların gerçekten başarılı..
ilk çalışmada bekirpaşa belediyesi ve diğer yazıları okumakta zorlanılabilir sebep ise font times değilde avantgard gibi daha modern fontlar kullanmanı öneririm. kullandığın font western filmlerinin jeneriğini anımsatıyor. umarım eleştirim seni rahatsız etmemiştir.

will

🏅Acemi Tasarımcı🏅
çocuk şenliğini çok hoş ;) tebrikler

Necaty

🌟Usta Tasarımcı🌟
doghan
bende onu kastetmiştim işte yapılması gereken bu.
İyi çalışmalar

lirikajans

🏅Acemi Tasarımcı🏅
evet arkadaşlar clipart kullanmak ne zamandan beri yaratıcılık oldu sorusunu soruyorum.

Necaty

🌟Usta Tasarımcı🌟
evet arkadaşlar clipart kullanmak ne zamandan beri yaratıcılık oldu sorusunu soruyorum.
Burda arkadaşımızın yaratıcılığını tartışmıyoruz.
Yaptığı tasarım clipart yada her ne olursa olsun onu konuşuyoruz.
Beğendiğimiz ve beğenmediğimiz yönlerini söylüyoruz ki tasarımını geliştirsin en iyi hale getirsin.
Konuyu saptırma lütfen.

tugi

♾️Grafik Gurusu♾️
düşünce ve eleştirileriniz için teşekkürler arkadaşlar
eleştiri mutlaka olacak yada olması gerekir ki,yanlışlarımızı yada dogrularımızı bulması açısından.

doghan

🏆Pro Tasarımcı🏆

arkadaşım şimdi bana bi çınar yaprağı lazım oldu
ben bunun clipartınıda kullansam kendim sıfırdanda çizsem sonuçta ortaya çıkan bir çınar yaprağı olacaktır
burda yaratıcılık ve tasarım o yaprağı nereye koyacagınla ve görsel olarak gözü rahatsız etmeyecek çalışmayla ilgilidir bence
yanlış düşünüyorsam beni bu konuda bilgilendirki bende yanlışlıklar yapmayayım

kolay gelsin
iyi çalışmalar

aysgl

🌟Usta Tasarımcı🌟
arkadaşım şimdi bana bi çınar yaprağı lazım oldu
ben bunun clipartınıda kullansam kendim sıfırdanda çizsem sonuçta ortaya çıkan bir çınar yaprağı olacaktır
burda yaratıcılık ve tasarım o yaprağı nereye koyacagınla ve görsel olarak gözü rahatsız etmeyecek çalışmayla ilgilidir bence
yanlış düşünüyorsam beni bu konuda bilgilendirki bende yanlışlıklar yapmayayım

kolay gelsin
iyi çalışmalar

katılıyorum valla sana sonuçta hazır cliparlardan başkaları hiç bişey üretemio düşünmüşsün yapmışsın ve hoş olmuş her açıdan ellerine sağlık

hiltonajans

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
www.hiltonajans.com
ya arkadaşlar birkere arkadaşlar bekirpaşa belediyesine kullanılan font yanlış daha sonra oluşturulan halkada fountailfill kullanımındaki renkler yanlış çocuk çizimlerimizdeki eflatun rengin gereği olmadığı gibi diğer pembemsi kırmızı ve yeşilde çok sönük renkler kalmış mesela yeşili c:22 m:0 y:100 k:0 versen bence daha dikkat çekici olurdu.sonra izmir ticaret odasında neden yaprak kullanıyorsun sadece orman endüstrisine hizmet eden bir kuruluş olsa anlaşılırdı.Hııı illa birşey koymak istiyorsan detaylı olmadan izmirin malum simgesi saat kulesinin çizimini ilave etmelisin.

doghan

🏆Pro Tasarımcı🏆
ya arkadaşlar birkere arkadaşlar bekirpaşa belediyesine kullanılan font yanlış daha sonra oluşturulan halkada fountailfill kullanımındaki renkler yanlış çocuk çizimlerimizdeki eflatun rengin gereği olmadığı gibi diğer pembemsi kırmızı ve yeşilde çok sönük renkler kalmış mesela yeşili c:22 m:0 y:100 k:0 versen bence daha dikkat çekici olurdu.sonra izmir ticaret odasında neden yaprak kullanıyorsun sadece orman endüstrisine hizmet eden bir kuruluş olsa anlaşılırdı.Hııı illa birşey koymak istiyorsan detaylı olmadan izmirin malum simgesi saat kulesinin çizimini ilave etmelisin.

arkadaşım bi eleştiride ben sana yapayım
detaylara takıldığın kadar dikkatli değilsin
orada izmir değil izmit yazıyor

saygılar

silmarillion

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Doghan'ın yaptığı çalışma daha profesyonel durmuş.En baştaki belediye logon ise mükemmel.
Clipart olayına gelince; Eğer hazır yapılmış bir nesne var ve telif hakkı yok ise neden kullanmayayım.Bu basit bir çınar ağacı yaprağıda olabilir bir 76 model amerikan arabası silüeti de olabilir.Burada dikkat edilmesi gereken şu,eğer ben bir çınar yaprağını 5 dakikada çizebiliyorsam ve ben clipartı 1 dakikada oradan alıp çalışmama yerleştirebiliyorsam sizce hangisi mantıklı?Baktın çınar ağacı yaprağı senin istediğin renkte değil o zaman yaratıcılığın devreye girer.Doghan arkadaşımız gene mantıklı düşünmüş ve Doghan arkadaşıma katılıyorum.

Son düzenleme: