Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Birkaç karakalem çalışmam

Metela

🌱Yeni Üye🌱
Merhaba

Bir kaç eski-yeni karışık karakalem çalışmam, tamamen hobi olarak eğitim almadan yaptığım şeyler, malesef scanner olmadığından tel ile çektim daha kaliteli hallerini fırsat bulduğumda atacağım, eleştirilerinizi bekliyorum.

teşekkürler
EBGWi.jpg

6t9nQ.jpg

r5acb.jpg

snSN1.jpg

Cc5Zs.jpg

Benzer konular

Value

Hasta la vista
👑Efsanevi Grafiker👑
Çok başarılı çalışmalar tebrikler..

Metela

🌱Yeni Üye🌱
ne kadar güzel çizimler. eğitiminizi merak ettim? elinize sağlık daha fazla varsa ekler misiniz?

çok teşekkür ederim, hiçbir eğitim almadım sadece kendimi bildim bileli çizerim, dayım ressamdı, akrabalarım içinde heykeltraş ve ressamlar var, bilemiyorum galiba içimizden geliyor, gerçi daha çok yolum var belli ama birazda olsa çizebilmek güzel, yıllar sonra tekrar çizme kararı verdim, yeni bir çizim tableti aldım, elimde bazı çizimler var birkaçını daha ekleyim, hepsinin sağında solunda hatalar var gerçi , yenileri ve dijital olanları umarım ileride ekleyeceğim, saygılar...

0vwd.jpg
tgKsG.jpg
70kN.jpg

byhemsinli

🏆Pro Tasarımcı🏆
hepsi birbirinden güzel çalışmalar emeğinize sağlık. bu resimlerde gerçekten çok sağlam gelecek var. başarılar.

Metela

🌱Yeni Üye🌱

byhemsinli

🏆Pro Tasarımcı🏆
teşekkür ederim, artık gelecek olması zor yaş 35 :) ama yine de beğenilmesi sevindirici umarım elimden geldiğince kalemi bırakmam zaten şuan çizim tabletine odaklandım belki biraz daha fazla çizebileceğim...

Yaş 35 olmuş ama iş bitmemiş :) Tabi her şey sizin tercihiniz