Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

bi yorum !!! (kartvizit)

N/A4

🏆Pro Tasarımcı🏆
en sert ve acili ici hakaret dolu yorumlarinizi bkeliyorum

Son düzenleme:

sima

🏅Acemi Tasarımcı🏅
font secimin yanlış ve kartvizit için çok kalabalık bi fon secimi yapmışsın birde puntolar neden bukar büyük sanırım bidaha gözden gecirmen gerek tabi bu söylediklerim sadece öneri kolay gelsin

dolphin55

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Bu bana biraz kartvizit programıyla yapılmış gibi geldi.

orkan

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
bence ilk ikisini sil at.Son çalışma sade olma yolunda daha emin adımlara sahip :)

Hatice ÇAVDAR

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
www.grafikerler.net
en sert ve acili ici hakaret dolu yorumlarinizi bkeliyorum

neden böyle bir istekde bulundun anlamadım forumumuzda asla kimseyi kırıcak yadırgıycak ya da alaylı yorumlar da bulunulmamasına özen gösteriyoruz bu gibi durumlarda da yöneticilerimiz zaten hemen konuya el atarlar kimseyle alay edilmesini dogru bulmuyorum acıkcası bu sizin içinde geçerli

neyse kartvizitlere gelince

Şahsi fikrimi söylemek istiyorum kartvizitlerde fotograf kullanmından yana degilim pek daha sade düşünebilirsin sanırım yazılar biraz fazla kalın olmuş sana tavsiyem forumda bir araştırma yap dünyadan örnekler ve forum üylerinin yapmış olduğu iyi örnekler var bu konuyla alakalı bir göz gezdir ne kadar fark edeceğini göreceksin bir sonraki çalışmanda kolay gelsin...

gülümser

🏆Pro Tasarımcı🏆
1. kartvizit beğendim sadece yazılar çok büyük onları küçültürsen olacak başarılar

N/A4

🏆Pro Tasarımcı🏆
tesekur ed3erim arkadaslar

freediz

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
açıkçası bilgiler atmasyon olduğu için 3üde içime sinmedi fikir olarak güsel şeyler yakalayabilmişsin ama bi bütünlük yok

dessigner

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
www.desajans.com
günümüzde kartvizitler artık broşür olma yolunda, biraz daha sade bir tasarımla sanırım kartvizit çizgisini bozmadan güzel bir çalışma ortaya çıkabilir diye düşünüyorum..

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
açıkçası bilgiler atmasyon olduğu için 3üde içime sinmedi fikir olarak güsel şeyler yakalayabilmişsin ama bi bütünlük yok

Adreslerin gerçek olmaması ile tasarımın arasındaki bağı kuramadım. Forumumuzda bulunan her kullanıcı müşteri adres bilgilerini gizleme hakkına sahiptir.

freediz

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
tabiiki bende açık adresi kastetmemiştim sadece zemini değerlendirebiliyorum yazı üzerinde oynamalar anlamsız olduğu için anlaşılmıyor onu vurgulamak istemiştim açıklman için tşk.

N/A4

🏆Pro Tasarımcı🏆
adreslerde atmasyon degil sadece sitedde mail adresi vermek yasak oldugu icin yazmadim

elvin

🌱Yeni Üye🌱
ben ikinci tasarımı beğendim fikir olarak güzel bence eline sağlık;)

aLcaK

🏆Pro Tasarımcı🏆
Bize ögretilen kartvizitte resim kullanma, 3 rengin disina cikma ve kesinle degrade kullanma olmustu... 3. Güzel Emeqine Saql1k