Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

bir afişten esinlenerek yaptığım bir calışma

Rüzgar ALPASLAN

🏆Pro Tasarımcı🏆
yenalimaduvaria2.jpg

the_one

♾️Grafik Gurusu♾️
Sanırım sürekli hatalı çalışma yayınlamayı bir kenara bırakıp Forum kurallarını iyice bir gözden geçirmenizde fayda var.Ayrıca kurallarını gözden geçirirken forumda bir süre gezinti, inceleme yapmanızıda tavsiye ederim.
Sürekli yanlış konu açıyor, yanlış başlıklar yazıyorsunuz.
Foruma paylaşımda bulunmanız hoş ama o da "cümle kurmanız" kadar aceleci ve dikkatsizce.

https://www.grafikerler.net/forum-kurallari-mutlaka-okuyunuz-t48.html#post84

Rüzgar ALPASLAN

🏆Pro Tasarımcı🏆
evet acelecili olarak okudum farkındayım ne yazdığınızın ama bu şekilde yorumlamak istedim ikincisi mümkünse siz benim
calışmalarımla hakkında yorum yapmayın ben operetötlerden gerekli yardımı alıyorum ilginiz için teşekürler

kasta095

👑Efsanevi Grafiker👑
olan çalışma amacı ne?

erkek silueti üzerine yaptığınız decübe çok acile etmişsiniz... daha dikkatli olmalısınız...

birde bence kadın ve erkle siluetlere iki farklı text ekleseydınız. text üzerine biraz ''şışkınlık'' verip daha farklı bir görüntü olabilirdı...

émmst

👑Efsanevi Grafiker👑
Yaptıgınız çalışma aslına bakılırsa güzel..ama eksikleriniz var Kasta 095'in belirttiği gibi decupe sorunu var..Daha dikkatli ve özenli çalışırsanız daha iyi sonuçlar elde edebilirsiniz. Başarılar.

the_one

♾️Grafik Gurusu♾️
evet acelecili olarak okudum farkındayım ne yazdığınızın ama bu şekilde yorumlamak istedim ikincisi mümkünse siz benim
calışmalarımla hakkında yorum yapmayın ben operetötlerden gerekli yardımı alıyorum ilginiz için teşekürler

Forumdan olumlu şekilde istifade etmenize sevindim.
Zaten size tavsiyede bulunmamın bundan farklı bir sebebi yoktu.
Saygılar.

efoja

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
birderindeniz.blogcu.com

eğer bazen gerekli uyarılar yapılmazsa hatalı davranışlar devam eder. bu hatalı davranışların tekrarı durumunda siteyle paylaşımınız sona erdirilebilinir. yani birine yapılan her uyarı dostanedir aslında. demektir ki bu; arkadaşım size değer verdik, çalışmalarınızı hep burada görmek isteriz, lütfen kurallara uyalım da daha çok zaman birlikte olabilelim. sanırım siz yorum yapmayın derken gerçek dostunuzu kırmışsınız farkında olmadan.

Rüzgar ALPASLAN

🏆Pro Tasarımcı🏆
aslında amacım kırıcı olmak değildi ama bu yüklenmeler üst üste gelince dayanamadım ben de herkese özür

efoja

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
birderindeniz.blogcu.com
aslında amacım kırıcı olmak değildi ama bu yüklenmeler üst üste gelince dayanamadım ben de herkese özür

insanız biz, daha nice birlikteliklere. bence the_one unutmuştur bile :)
çalışmanıza gelince...
ben çok hoş buldum fikir olarak. ama sizde asıl takdir ettiğim esinlendiğinizi söylemeniz oldu. herkes yapmıyor bunu. dekupeye az biraz dikkat.ellerinize sağlık. :)

Rüzgar ALPASLAN

🏆Pro Tasarımcı🏆
yorumlarınız için teşekkür ederim imzamda da aynı düşüncelerim var neden başkasını çalışmasını çalıpta kendi çalışmammış gibi davranayım ki bu kişinin kendini kandırmasından başka birşey değildir uyarılarınızı dikkate alıcam tekrar teşekkürler

Hat-Min

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Dostum yapmış olduğun çalışma 3b özelliğini kaybetmiş gibi "Esinlemiş" olduğunuz çalışmayı bende gördüm.. yazılan yazılar sadece adamın zahirinin içerisinde dışına yansıyıp kıvrım taraflarında vektörel uzatmalar olsaydı çoook daha başarılı bir çalışma olurdu ha bide Mektup baydan gelmişse textleri bayandan silerseniz daha iyi bir sonuç elde edersiniz... :) ama gayet duygusal bir çalışma

Elinize,Emeğinize sağlık....

Son düzenleme:

kasta095

👑Efsanevi Grafiker👑

yüklemeler? siz bize sunum yapıyorsunuz bizde yorum... yorum her zaman ''güzel - harika.....'' gibi olmayacaklar.... tama tersi nekadar yorum kırıcı olursa o kadar daha iyisi yapmak için çaba harçayacaksınız.... daha önce de bana söyelediler alıngansın eğer sunum yapma.... eğer yorumları kaldırmıyorsan sunum yapma... ama bu durumda size bize ne kadr hırslı olduğunuza göstermelisiniz.. veilk önce kendine ne kadar hırslı, güçlü sabırlı olabiliyorsunuz....

amacım kırmak değil, amacım yardım etmek.... çünkü biz daha iyisinı yapabiliyoruz....sadece siz değil hepimiz....

saygılar