Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

bir avukat bürosu icin cizdigim deneme tasarımı

21li

🌱Yeni Üye🌱
bir avukat bürosu icin cizdigim deneme tasarımı aslında böyle bi büro yok can sıkıntısı ile bi kaç saate çizdim görüsleriniz benim için değerli...

buroo.jpg

anselmus

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Kaliteli avukat kadromuz lafı olmamış.

21li

🌱Yeni Üye🌱
hocam dediğim gibi hayali bi site lorem ipsum yazmaktansa türkçe bişeyler yazmayağı yeğledim tasarım hakkındaki fikirlerinizi almak istiyorum.

demir13

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Hocam biraz karanlık geldi gözüme. Üzerine attığınız 21LI yazıları da görmeyi engelliyor ama ;

Firmanın logosunu nerye koyacaksınız anlamadım. Logonun olacağı yere arama bölümünü koymuşsunuz, eğer bu haliyle bile kalacaksa arama bölümü de çok karanlık, bir şey gözükmüyor. Beyaz veya başka uygun bir açık renkte yapmanızı önerebilirim.

Sol taraftaki gölgelikler bence o bölgeyi daha karanlık hale getiriyor. Sadece menülerde kalsın bence.

Aynı şeyi iç kısım için de söyleyeceğim. Ekibimiz, Kurumsal Kimlik, Hizmetlerimiz, Profesyonellik başlıklarıının zemini kötü, altı kısımlarında kullandığınız gölgeli çizgiler bence gitmemiş.

Dediğim şeyleri deneyerek biraz daha sade bir hale getirebilir veya böyle gölgeli borderlar olmadan daha sade çizgilerle bölümleri ayırmanızı önerebilirim.

iyi çalışmalar