Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

bir bilgisayardaki çalışmayı diğeri açmıyo:(

kirpi

🏅Acemi Tasarımcı🏅
bir başka bilgisayarda yaptığım çalışmayı diğer bilgisayarda göremiyorum.çalışmayı açınca sayfa bomboş gözüküyo ama bi taraftanda 88 mb büyüklüğünde..kafam karıştı çok..iki bilgisayardaki corelde 13 tü..diğer bilgisayar leptoptu ve şimdi şehir dışında..kaldım ölece..çalışma bekler matbacı..bi fikri olan varmı acaba..napmam lazım?

thematrix

♾️Grafik Gurusu♾️
rapidden dosyayı yükleyebilirsiniz açılırsa yardımcı oluruz

kirpi

🏅Acemi Tasarımcı🏅
çok saolun..teşekkürler gerçekten ama dediğim gibi dosyada resim filan vardı dosya boyutu 88 mb sizede banada bu çözüm zor olucak..neler yapabilirim o konuda fikriniz varsa öğrenmek isterim..ilginize teşk

Mustafa KÜÇÜK

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.mustafakucuk.org
13 kullanıyorsan böyle bir sorunla karşılaşabilmen için X4 formatında kaydedilmesi lazım
dosyayı yüklersen yardımcı olabiliriz

thematrix

♾️Grafik Gurusu♾️
bu tür hatalar .cmx formadındaki kayıtlarda da oluyor ama sanırım arkadaş kayıt yaparken iş hata vermiş ne tür hata vermiş olabilir
1 - temp hatası ardından tekrar bir hata daha veriyor evete basarsanız iş kaydedilmiş gibi gözüküyor ancak işi boş kaydediyor.

2 - sayfada bir nesneyi seçerek select only seçeneği tıklanırsa sadece seçtiğiniz nesneyi kaydetmiş olabilir.

3 - birde .cmx formatındaki kayıtlarda bazen bu sorun olabiliyor benim aklıma başka birşey gelmiyor,

4 - direkt olarak corelden flash bellek vb. bir araca kayıt yaparsanızda bu sorun olabilir.
(yani çalışmayı önce masa üstü yada bilgisayarın herhangi bir yerine kaydedip kopyalayarak flash belleğe taşımanızı öneririm)
tavsiyem eğer ulaşabilirseniz diğer bilgisayarda kayıtlı ola işi açmaya çalışın açılırsa ne ala yoksa işi kurtarmanın başka bir yolu yok.

kirpi

🏅Acemi Tasarımcı🏅
önerileriniz için saolun,bu sefer geçti ama bir dahaki çalışmlarda göz önünde bulunduracağım mutlaka....
diğer bilgisayardaki kayıtlı çalışmayada ulaşma şansım yok malesef..bir daha çizmeye başladım bile.............. :)