Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Bir fotografta aynı kişiden 1 2 tane

Rvahapo

🌱Yeni Üye🌱
Kafayı yemek üzereyim tüm çabalarım sonucunda bu işlemi bulamadım teknigi biliyorum camerayı sabit bir yere koyup deişik acılardan kadraj dışına cıkmadan ve düzgünce yapılan bi teknik fakat birleştiremedim ve budulgum bi fotografı sizinle paylaşmak istedim tam olarak istedim bu

37709_460596716056_722721056_6144060_5674361_n.jpg

Sadece birleştiremiyorum ps bilgisini buraya yazarsanız yada resmlerle anlatırsanız sevinirim teşekkrler

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
Bir fotoğrafı birden fazla çekerek daha sonra birleştirmek...

Bunun için de makinenizin sabitlenmesi. Sonrasında ise Pixel tabanlı grafik programlarından birisinde gerekmeyen yerlerin silinmesi dışında başka bir uygulama değil.

Rvahapo

🌱Yeni Üye🌱
Daha detaylı bi şekilde anlatrsanız cok yardımcı olacaksınız teşekkür ederim şimdiden ama Photoshop üzerinden yapılıyor sanırım başka program bilmiyorum :S

efoja

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
birderindeniz.blogcu.com
üstte gelen fotoğrafın gereksiz yerlerini e kısayolunu kullanarak silgiyle silin demiş yani :) file-(save as) farklı kaydetten jpg olarak kaydedin birleşir, ya da bir layerın üstüne gelip ters tıklayarak flatten image diyebilirsiniz.... psd si ayrıca bulunsun lazım olur belki....

Rvahapo

🌱Yeni Üye🌱
Fotografı bilrştiriyorum ps de layerin üzerine brakıyorum diger layeri ve ama fotograf bu seferde hafif silik oluyor tam net cıkmıyor yani

muhammed008

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Sana net ve kesin cevabını sölüyorum başka ve daha kolay yolu yok photoshop kendi yapıyor ve şok sonuçlar yaratıyor alakasız fotolara bile süper doku geçişi sağlıyor
1-iki resmi aynı dökümana at.
2-iki layerı da seç Edit-> auto align layers de
secenek autoda kalsın
sonra tekrar başka yere basmadan auto blend layers var aynı menüde hemen altında. ve sonuç şok :) sonucunu buraya da yüklersen sevinirim :) paranoma yapmada kullanılan bir yol ve kusursuz maskeleme yapıyor photoshop kendiliğinden :D

Rvahapo

🌱Yeni Üye🌱
İşte budur kardeşim sana cok ama cok teşekkür ederim <3

Rvahapo

🌱Yeni Üye🌱
Birde şunu belirtmek isterim 2 fotograftan fazla olursa fotograf 1 tanesi silinik cıkıyor sanırsam

muhammed008

🏅Acemi Tasarımcı🏅
doğru yerleştirirsen cıkmaz. dokuları mümkün olduğunca üst üste bırakmaya calıs birini alta al dene ama geçişler her türlü kusursuz oluyor webcam le cekilmiş fotolarda bile :)