Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Bir hipermarkete yaptığım afiş çalışması

571632

🌱Yeni Üye🌱
Arkadaşlar müşterilerimin boğazını kesip atasım var bakın ne yaptım adam ne istedi
bu yaptığım

Ama istenilen ve beğenilen bu :(

Yasemin

Belgisiz Sıfat
👑Efsanevi Grafiker👑
1,çalışmada yazılar çok karışmış 2, calışmada cok sade

Rüveyda SALIK

MissGraphic
👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
www.grafikerler.net
o yüzden müşteri her zaman haklı olmuyor mahlesef :(
senin yaptığını çok beğendim ufak tefek hatalar (zemindeki gölgelerin üst kısımında köşe olarak bitirmişsin sağ ve solunu o daire olarak devam edebilirdi, logonun grubunu beyaz yapabilirdin kaybolmamış olurdu, genel olarak espasları açabilirdin bence tabiki :) ) var elbette ama bütün olarak güzel çalışma imiş :(
ellerine sağlık.

pacp10

🌟Usta Tasarımcı🌟
Evet senin yaptığın başarılı bir çalışma ama müşteri net bir şekilde tarihler görünsün istemiş aslında oda haksız değil. Ve ufak bir hatırlatma palyanço değil palyaço olacak;)

[C_a_N_e_R]

🌱Yeni Üye🌱
İyi ki ikincisini seçmiş. Palyonça(!)'ya dikkat. Bu tarz Türkçe hataları affedilemez.

571632

🌱Yeni Üye🌱
walla haklısınız bizim metin yazarı palyanço diyerek palyaçooluk yapmış :)

ahmet-i-nur

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
bazende bizlerde de suç olabiliyor emek olarak tartışılmaz 1 . çalışma daha güzel ama ben şimdi kendimi müşteri yerine koysam bende 2 . seçeneği seçerim ilki sanki çocuklara hitaben yapılmış sonuçta bir hiper market afişin maksadı tüm yaş grubunu ilk bakışta etkilemek. Şöyle düşün akşamaca tasarım yapmışın beynin şişmiş gezerken gördünki büyük bir paylaçolu bir afiş beni hiç ilgilendirmez heralde yeni kreş açıldı der geçerim.Banada çok oluyor müşteri deli ediyor ama seni en iyi müşteri değil senin meslektaşın anlar. Ben öyle müşteri biliyorum adam dükkana gelirdi bir efect kullanırdım tmm güzel oldu der dükkandan çıkar hele şükür derim sonra 1 dk geçmez döner gelir efecti kaldırsan daha iyi olur le havle den kaldırın evden bir telefon mahçup bir ses sen efeckti geri koy geri tmm dersin baskıya geçersin gelir iki saat koysakmı koymasakmı bana öyle oluyorki bazen neden bu mesleği seçdim.. diyorum.

aey

🌱Yeni Üye🌱
Ne diyelimki....
Zihniyetler değişmedikçe sen ağzınla kuş tutsan nafile... O illa böle veya şöle olsun der.
Parayı veren düdüğü çalar misali işte. Bence takma kafayı boş ver geç diyecem ama böle olmuyorki...
Ben koskoca dergiyi çöpe basıp ayaklarımla çiğnedim yetinemedim adamın üstüme yürüdüm zor ayırdılar. Ne oldu dersiniz? Hem paramı aldım hemde adam çöpten toplayıp gitti çünkü başka şansı kalmamıştı ... Tabii ondan sonrası malum bi daha dergi mergi gelmedi...
Ellerine sağlık devam arkadaş

ezqi

🌱Yeni Üye🌱
Ben çalışmanı eleştirmeden birşey söylemek istiyorum. Market müşterilerinin geneli çok zor insanlardır. Yani tasarımdan çok koca koca yazılar olsun, boş zemin kalmasın zihniyeti hakimdir. Bir dahaki sefere aklında bulunsunda en azından boştan yere kendini yormamış olursun.

soulmate

🌱Yeni Üye🌱
merhaba

bırıncı calısma hareketlı ama renkler cok uygun degıl gıbı ıkıncısı ıse cok soguk ve düz hissiz

571632

🌱Yeni Üye🌱
Ben çalışmanı eleştirmeden birşey söylemek istiyorum. Market müşterilerinin geneli çok zor insanlardır. Yani tasarımdan çok koca koca yazılar olsun, boş zemin kalmasın zihniyeti hakimdir. Bir dahaki sefere aklında bulunsunda en azından boştan yere kendini yormamış olursun.

hay allah razı olsun inan iyi oldu söylediğin :) ilk defa bir markete çalışınca böyle acemilikler yaşamak normalmiş şincik anladım