Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Bir ilanda ben vermek istiyorum!

Value

Hasta la vista
👑Efsanevi Grafiker👑
Şuan çalışıyorum fakat patronum bana ve arkadaşlarıma ödeme yapamıyor.

Bu site dışında bazı iş ilanlarına baktım ve artık yapılan broşürler ve kataloglar işveren tarafından portföy yerine konulmuyor. Bu çalışmalar uzaylılar tarafından mı yapılıyor acaba neden böyle bir zihniyet ortaya çıktı merak ediyorum.

Halkla ilişkiler ve reklamcılık bölümü 2006 mezunuyum. Herzaman ilgilendiğim bölüm reklamcılık oldu. Eğitimimizde ps, freehand ve quark programlarıda vardı. Diğer programlarada hakim olabilmek için kadıköyde grafikerlik kursuna gittim.
9 ay yayın evinde çalıştım. Ödeme yapamadığı için 2 arkadaşımla beraber işten ayrıldık. Şuan bir promosyon şirketinde çalışıyorum, ayakta kalma çabasından bizimle ilgilenemiyor bile.

Çalışanından alanı dışında; muhasebe asistanlık vs. işler beklemeyen, maaşını ve sosyal güvenliğini çok görmeyen, mesailerle sosyal hayatını yutmayan, çalışanını verimsiz hale getirmeyen, kendine ve firmasına güvenen işveren arıyorum.

Herkese teşekkür ederim..

Son düzenleme:

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
Dikkat!

İlanları - ya da da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? |
thread_lock_new.gif
İlan kapatmak!

Öneri Siteler:
|

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

ebril

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Promise Ajans

Merhaba,

İşyerimiz avrupa yakası - cağaloğlunda

İlgilenirseniz lütfen promiseajans@gmail.com adresine cv'nizi gönderiniz.

Value

Hasta la vista
👑Efsanevi Grafiker👑
İlanım günceldir.
İşverenin sözünü tutmaması dolayısıyla işimden ayrılıyorum. Cuma günü son iş günümdür.