Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

bir imge-bir kavram-bir imge-bir afiş

_ysm_

🏅Acemi Tasarımcı🏅
LÜTFEN YARDIMCI OLUN!!!!

grafik hocamız bize böle bi konu verdi 3 tanede seçenek verdi müren balığı,hamamböceği ve kahve kokusu bizden bunun imgesini afiş yapmamızı istedi ama acayip zorlanıyorum nolur yardımcı olun :S:S

h.salma

🌟Usta Tasarımcı🌟
Hayal desteği mi istiyorsunuz?
Bence bu konuda size kimse yardım etmemeli, başkasının hayalgücüyle not almanız doğru değil. Sonuçta siz bu meslekten hayatınızı kazanmak istiyorsanız bunun okul sonrasını da düşünmeniz gerekir.
Önce rahat olmanız gerek, zorlandığınızı düşündüğünüz zaman bırakın işi ve kafanızı rahatlatıcı birşeyler yapın, sonra devam edin. Tavsiyemdir, kolay gelsin...

_ysm_

🏅Acemi Tasarımcı🏅
hayal evet mesela müren balığı bana ne hissetiriyo onun resmni kullanmadan imgesini düşünerek yapıcaz ne hissetirdiğini düşünüyorum buluyorum ama çizemiyorum olmuyo :sad: daha önce hiç yapmadık böyle bişe örnekte görmedik :sad:

h.salma

🌟Usta Tasarımcı🌟
önce kağıda çiz sonra tara ve geliştir bence

HORUS

👑Efsanevi Grafiker👑
müren balığı = korku
hamam böceği = tiksinti
kahve kokusu = rahatlama, huzur

genelde insanların verebilecekleri tepkiler bunlardır sanırım
hamam böceği ve tiksinti daha kolay işlenebilir gibi
hani şöle ayakkabıyla üstüne basılmış ve tabiri caizse "cörk " eden bi hamam böceği
sonra kahve kokusu ( sonuçta fikir verebilecek tv reklamları var )

bunlar anlık fikirler
eminim sen daha iyilerini de düşünüceksin
umarım kafanda birşeyler kurgular ve bunu çalışmana yansıtabilirsin en önemlisi bu

_ysm_

🏅Acemi Tasarımcı🏅
müren balığı olsun istedim ben çünkü gerçekten bi duygu hissediyorum ben korku acayip korkunç geliyo bana onu üstünde yoğunlaşıyorum ama korkuyu çizgilerle nası yapacağımı çözemedim hala çizgi olmasada olur ama balığı kullanmadan imgeyi nası verebilirim hala çözemedim :disappoint:

yani ben bi imge örneği görmüş olsam mutlaka ortaya bişe çıkar ama imge nası yapılır onu bile bilmiyorum :anlamadim: