Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Bir kaç karakalem çalışmam

emberrlii

🌱Yeni Üye🌱
nude_woman_by_don_siyos-d3erkph.jpg

a_hand_by_don_siyos-d3ep932.jpg

horseman_by_don_siyos-d3ep89v.jpg

my_first_workings_by_don_siyos-d3ep7qg.jpg

Resimlerde referans kullandım. Elin renklendirmesi ve diğerlerinin rötuşları için photoshop kullandım.

• Beğen
Tepkiler: Nur

Benzer konular

Özlem BAYIR

🏆Pro Tasarımcı🏆
1-İlk çiziminde kadının kafasının önündeki karaltının ne olduğunu çözemedim..o gölgeyse eğer öyle abartı koyulukta bir gölge olmaz..Vücut hatları da orantısız ve kemik yapısı kadının kırık gibi..
2-el çalışmanda bir erkek elinin parmak yapısı inceli-kalınlı olmaz.baş parmak çok büyük kalmış diğer parmaklara göre ve ten dokusunda uyguladığın çizgiler gerçeği yansıtmamış :( kadın çizimindeki hatlarda da yansıtmadığı gibi..
3-Fanstastik bir çalışma gibi baktığımda gayet başarılı olmuş..Yüzdeki ifade amacına ulaşmış..
4-Son çalışman da gayet başarılı ancak kızın yüzünde kızgınlık,şaşkınlık ya da hayret ifadesi oldugu halde yine hiçbir hat yok..yüz çizgileri belirgin olmalı böyle bir yüz ifadesinde.sadece kaşların çatık olduğunu belirten bir kaç çizik atmışsın ama yüzün geri kalanı tertemiz..doku vermelisin..
Kolay gelsin arkadaşım..

lindasu

🌱Yeni Üye🌱
Nasıl yaptığınızı anlatırsanız çok sevinirim ben daha yeni başlıyorum hobi olarak

emberrlii

🌱Yeni Üye🌱
Özlem yapıcı eleştirilerin için teşekkür ederim. Lindasu tam olarak hangi kısmı anlatayım anlamadım. Çizim olayına yeni başlıyorsan sana verebileceğim tavsiye bir kalem al ve hoşuna giden herhangi birşeyi çizmeye başla. Açıkçası ben de yeni sayılırım bu konuda :) (Daha ayrıntılı sormak istersen özelden yardımcı olmaya çalışırım.)

rumos

🌱Yeni Üye🌱
harika çalışmalar tebrik ederim

onur_2727

🏅Acemi Tasarımcı🏅
tebrikler güzel çalışmalar....