Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

bir kaç tasarı

grf_tasarım

🌱Yeni Üye🌱
yap305market305kf2.jpg

émmst

👑Efsanevi Grafiker👑
Bir kaç tasarı demişsiniz ama ben sadece 1 tane görsel görüyorum.
Bunu sanırım katalog kapagı olarak çalışmışsınız ama üzerinde çok fazla hata var. Yazıların orantıları, yerleştirilme şekilleri ve puntoları ile ilgili sorunlar var. Fazla özensiz olmuş..Başarılar.

fillix

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
sade bir çalışma komposizyon yok renk uyumsuz emek verilmemiş bir çalışma olarak görüyorum.

Başarılar.

irm.art

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Bu nedir?
Logonun renkleri ile bütünleşmeyen bir background renk seçimi
Adres kısmındaki yazılarınız deforme olmuş durumda
Ayrca maddelere böldüğünüz yazıların puntlarıda çok büyük
Çalışmanız yapılmış olmak için yapılmış durumunda görünüyor.

grf_tasarım

🌱Yeni Üye🌱
bu alanda alaylımısınız yoksa eğitimli profösyonellermisiniz bilmiyorum fakat ben bu işe yeni başladım amatörüm yani

damla1

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Arkadaşım yaptığın tasarımdan bunu anladık zaten yorumlara açık ol ve kendine bu yorumlar doğrultusunda birşeyler kat
oldukça özensiz gözüküyor renk seçimi çok kötü
yazıların puntolarıda çok büyük zaten gerekli yorumları arkadaşlar dile getirmiş.
bence bu yorumlar üzerinden giderek çalışmanızı yeni baştan yapın bu şekilde baştan sağma duruyor...kolaygelsin...

émmst

👑Efsanevi Grafiker👑
Eğitimli ve alaylı olmakla ne ilgisi var. Madem acemisin bizde sana eksiklerini söylüyoruz.

te0man

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.3dreamaker.net
Öncelikle başlık atarken dikkat etmelisin konuyla alakası bakımından onun dışında fazla vakit harcanmamış bi çalışma olmuş qaliba.. Logoda arkada kalan sarımsı kareye hem inner shadow hemde drop shadow vermissin yani ne içe basık nede gölgesi olduundan havada qözüküo.. arka sayfada alttaki iletisim adresleride cok basit duruo nizami bi sekilde tek bi boyut ve fontla yazarsan daha iyi görünür..

ozkanozel16

🏆Pro Tasarımcı🏆
birkaç: birden fazla demekmiş...
arka kapaktaki telefon bilgisi, kesimde gidecek gibi...
bu işin kötü yanı, senin yeni başlamış birisi olman değil, özen göstermemiş olman...

strwbry

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Arkadaşların yorumlarına katılıyorum. Hatalar belli, açık ve net söylenmiş. Bence kendini geliştirmek adına bu çalışmayı düzelterek bide öyle fikir sorabilirsin. Herkes işin başındayken kötü işler çıkarmıştır zaten. Başarılar...

TC3D Graphic Design

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
t.me
merhaba arkadaşım

Bende seningibi kendime göre iyi sandığım birkaç çalışmamı tarayıp bu siteye koydum, ama sandığım gibi değilmiş, çok sert eleştiriler aldım moralim altüst oldu. Daha sonra müşterilere, patrona yada bana göre iyi görünen tasarımlarımın, profesyonel grafik tasarımcılar tarafından bu sitede görülüp eleştirilmesi sonucunda, yanlış yolda olduğumu öğrendim. Ve kendime yeni bir yol çiziyorum şimdi. Sen yolun başındasın. Çok şanslısın ki böyle bir site üye olmuşsun iyi değerlendir bence. Başarılar...

qrafaqir

🌱Yeni Üye🌱
bende lise 3 ögrencisi olmama rağmen bu tasarımdan daha iyisini yapabiliorum bence daha ii yapabilirdin düzenlemesi cok ii deil...:/

creedwar

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑

Yaptığın işteki hatalarını görmek için diğer işleri incelersen daha başarılı olursun..Amatörlük ruhunu kaybetmeden sürekli çalışman ilerlemendeki en önemli taşlar olur..kolay gelsin..

bende lise 3 ögrencisi olmama rağmen bu tasarımdan daha iyisini yapabiliorum bence daha ii yapabilirdin düzenlemesi cok ii deil...:/

Ozaman arkadaşa ve bizlere yaptığın daha iyi tasarımlardan örnekler sunarsın inşallah..Ve yazarken Türkçeyi düzgün kullanırsan sevinirim..En azından hala türkçe, edebiyat derlerini asmadığı var sayıyorum..