Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Bir Pizzacı için hazırladığım menü - Miss Pizza

ersaguncelebi

🏅Acemi Tasarımcı🏅

değerli yorumlarınızı eksik etmezseniz sevinirim :)

grafishop

👑Efsanevi Grafiker👑
Lütfen yazım hatalarına dikkat edelim :)
Pızza değil pizza, MAydonoz değil maydanoz, Menu değil menü, janbon değil jambon gibi gibi :) yanlış anlaşılmasın dikkatinizden kaçmıştır diye söylüyorum çünkü müşteri sonra gelir size söylenir.

Kullanılabilir bir tasarım olmuş ama iç sayfaların daha estetik olduğunu söylemeliyim :)

ersaguncelebi

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Lütfen yazım hatalarına dikkat edelim :)
Pızza değil pizza, MAydonoz değil maydanoz, Menu değil menü, janbon değil jambon gibi gibi :) yanlış anlaşılmasın dikkatinizden kaçmıştır diye söylüyorum çünkü müşteri sonra gelir size söylenir.

Kullanılabilir bir tasarım olmuş ama iç sayfaların daha estetik olduğunu söylemeliyim :)

yorumunuz için teşekkürler :) yazım hataları benim elimde olan bir durum değil. bu şekilde istendi, firmanın bana verdiği yazıları tasarıma aktardım :) bir de Menü değil Menu, Pizza değil PIZZA yazılmasının sebebi de işletmenin turistik bir yerde olmasından kaynaklı :)

grafishop

👑Efsanevi Grafiker👑
pekala ozaman :) ama bazı yerlerde jambon bazı yerlerde janbon yazıyor. BUnları düzenlemelisin :)

salieris

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Çok hoş olmuş eline sağlık görünce iştahı açılıyor insanın. :)

reddark

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.akifkorkmaz.com
Çalışma muhteşem olmuş emeğinize sağlık. Saçma gelebilir fakat ederi değeri nedir? Yani ne kadar ücret talep ettiniz? Ben de böyle bir çalışma almak üzere olduğumdan fiyatı merak ettim.

selimbabat

🏆Pro Tasarımcı🏆
Tasarımınız hoş, iç sayfalar güzel fakat özellikle dış kapaklarda daha yumuşak olmalı, çok karanlık. Siyah olan arkapanı yine siyah tonlarında fakat griden siyaha bir geçiş ile kullansanız sanıyorum daha bir yumuşak olurdu. Başarılarınızın devamı dileğiyle. İyi çalışmalar.

Rhapsody34

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Şu dalgalanma çizimini bende hiç simetrik yapamam ve sinir olurum:swear: