Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Bir sorum olacak 3 GB civarında Brush

MehmetRecepOzdemir

🌟Usta Tasarımcı🌟
Arkadaşlar belki garip gelebilir ama sorum şu:
Benim 3 GB civarında bir Brush arşivim var.

Size göre 3 GB brush arşivi ne demek?Elbetteki elinde olanla iyi işler çıkarmak.Bu zamana kadar iyi işler çıkardığıma inanıyorum yakındada onları sizlerle paylaşacağım inşAllah ama lütfen soruma cevap verin.Geyik muhabbet anlamında yazmadım bunu buraya.Sizce azmı yoksa iyi bir rakammı?
Arşivimi daha çok genişletmek istiyorum çünkü yakında çok fazla ihtiyacım olacak.Bunun yanında yavaş yavaş Fırça tasarımınada geçtim.

Şimdi yorumlarınızı bekliyorum.

Benzer konular

sananeyau

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
3145728 kb demektir bu.dosya boyutu ortalama 4096 kb desek(ki bu bile çok fazla), 768 adet brush dosyası eder, ki bence çok fazla.bu miktar da minimum miktar :)

MehmetRecepOzdemir

🌟Usta Tasarımcı🌟
son sayımda 800 civarıydı.tam hatırlamıyorum arşiv cd leri memlekette gidince yine bakarım.

bunyo1

🌱Yeni Üye🌱
valla kardeşim nedim 3 gb brush gibi az yer kaplayan birşey için çok büyük bir boyut.. mükemmel muazzam birşey.. kaçtane olduğunu merak ediyorum.

RitEmrE

🌱Yeni Üye🌱
Ah.. Ah.. Kotasız int. olsa da bizim de 3gb boyutunda tane tane,dizi dizi brushlarımız olsa. :) :)

cristianosman

🏅Acemi Tasarımcı🏅
bencede gerçekTEn çok fazLa gereKsiz qibi geLio o kadar brushLa photoshop kullanmayı biLe bırakırsın herşeyi brusLa yapmaya çALışırsın.. oda bana göre iYi deil ama tab i yinede sen biLirsin bence fazLa ama

ANIL50

🌱Yeni Üye🌱
Arkadaşlar bir sorum olacak bu brushkeri nereye ekleyerek kullanabilirim yardımcı olurmusunuz... Yani photo shop dosyasının hanhi bölümüne atıcam

soryy

🌱Yeni Üye🌱
Arkadaşlar bir sorum olacak bu brushkeri nereye ekleyerek kullanabilirim yardımcı olurmusunuz... Yani photo shop dosyasının hanhi bölümüne atıcam

photoshop u nereye kurduysan ki genelde C: program fileste olur
oraya gir Presets klasöründe Brushes olur \Photoshop CS\Presets\Brushes oraya at
sonra PS aç brush u seç sağ tıkla çıkan ayarlarda sağ üstte küçük ok işareti olur yuvarlak içinde ona bas load brushes tıkla oradanda klasöre kopyaladıgın brush u seç oke

BATMANCU

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
arkadaşlar konu açmak istemedim onun için buraya yazıyorum lütfen yardı edin.Sitede yada sizlerde kırağ brushu varmı?

BATMANCU

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
tşk. ederim ama işime yaramadı ama yinede çok tşk. ederim

cesurmeneli

🌟Usta Tasarımcı🌟
bendede 1.3 gb var ama yuzune bakmıyorum şuaralar.

mondo

🌱Yeni Üye🌱
kardeşim eline sağlık diyorum biz ne zaman alıcaz rapid linklerini bekliyorum hemen indiricem paylaşırsan memnun olurum saygılar

FB_SeMiH

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.eharika.net
ne diyim baya büyük arşiv pek fazla brush kullanmam şahsen....ama kotam olsa belki arşivi yapardıım brush arşivinden çok fon kulanmak daha yararlı olr zatn hazır yapanlar war wallpaper şeklinde sende nimetlerden faydalan dimi :D

fotoberk

🌱Yeni Üye🌱
fazlası nasıl olsa göz çıkarmaz...........

fotoberk

🌱Yeni Üye🌱
lakin okadar olduğunu sen söylüyorsun PAYLAŞLIMA KATILDA BİZLERDE GÖRELİM BAKALIM 3GB Mİ 025 GB Mİ...??? :)))