Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Birkaç 50x70 Çalışmalarım

Benzer konular

koserim

🏆Pro Tasarımcı🏆
Ellerine Sağlık Başarılı Çalışmalar... Yanlız ilk Afişte Sağdaki Bayanın Saç Dekupesini Birdaha Gözden Geçirmelisin Kolay Gelsin...

gulsah_grafik

🌟Usta Tasarımcı🌟
gerçekten çok güzel çalışmalar özellile boya ile ilgili olan çok hoşuma gitti eline sağlık

N/A6

🌟Usta Tasarımcı🌟
güzel çalışmalar ellerine sağlık

acemi şair

🌱Yeni Üye🌱
çalışmaların hepsi çok güzel ama ben de böyle güzel çalışmalar yapmak istiyorum grafik tasarım bölümü okuyorum ama photoshop'u iyi bilmiyorum yani çok az şey:( ne bileyim mesela kullandığınız desnler felan harika ben nasıl yapabilirim yardımcı olur musunuz?

ANGEL439

🏅Acemi Tasarımcı🏅
bu motifler ve yuvarlaklar çoğu tasarımda karşıma çıkıyor. senin çalışmalarında da olduğu gibi çok yakışıyor yapılan işe. ellerine sağlık.

mevluteren

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
www.creatturk.com
Öncelikle Grafik Çalışmalarında başarılar dilerim

çalışmaların hepsi çok güzel ama ben de böyle güzel çalışmalar yapmak istiyorum grafik tasarım bölümü okuyorum ama photoshop'u iyi bilmiyorum yani çok az şey:( ne bileyim mesela kullandığınız desnler felan harika ben nasıl yapabilirim yardımcı olur musunuz?

Grafiğimin iyi olduğuna hala kendimde inanmıyorum diyerek başlamak istiyorum grafik tasarım hayal gücü+göz+ekran bu denklemde akla ve manyığa aykırı olmayan çalışmalrın güzel ve başarılı olmaması mümkün değildir bu bağlamda grafik tasarım öğrencilerinin en büyük eksiği işin teorik kısmının yanında program kullana bilme yetisi kazandırılmadığı kanaatindeyim şuana kadar okullu ve alaylı ayrımın yapıldığı bir dönemde aslında bu çok normal çünkü eğitilen yeteneklerin işin sanatsal boyutunun yanında bu işin tasarım aşamasından sonuna kadar kaliteli iş teslimi nasıl yapılır bunun da verilmesi gerektiğini düşünüyorum . sevgili acemi şair kardeşim sana acizane bi önerim olacaksa eğer görselli işlerinde reel resimlerin yanında vektör bilgini de geliştir vektörel çizim programları senin için bir paltformdur bunu yanında pixel tabanlı photoshop veya diğer resim editleme programları yardımcı unsur olarak kullanmalısın çünkü günümüzde baskı yapılırken print/out yada servis büroya göndereceğimiz tüm işler corel+freehand+quark+indesign gibi brogramlar vasıtasıyla servis büroya alınır dolayısı ile corel,freehand,indesign gibi vektör tabanlı programlarda çalışmanı önereceğim çünkü soyut çalışmalarda çok başarılı yani bu tarz programların trace edebilme özellikleri sayesinde birçok reel resimden farklı tasarımlar çıkarabilirsin yani bu bir çiçek olabilir bunu çizmen bu tarz programlarda daha az zamanını alacaktır. ayrıca bu çalışmalarda kullandığım desenler clipartlardan alınmıştır. kafana takılan başka soruların olursa yanıtlamaya çalışırım