Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

birkaç kapak tasarımı daha...

miço

🌟Usta Tasarımcı🌟
Buyrun...

bikachu6.jpg

miço

🌟Usta Tasarımcı🌟
herkese teşekürler...

elifcik

🌟Usta Tasarımcı🌟
aşk ve şehvet üzerine varya ben onu beyendim iyi görünüyo eline sağlık arkadaşım

miço

🌟Usta Tasarımcı🌟
felsefe kitapları yapmak çok hoş değil zaten çok sıkıcı... ama roman, hikaye vb kitaplar yaparken daha iyi sonuçlar çıkıyo ;)

elifcik

🌟Usta Tasarımcı🌟
valla ben öğrenemicem gibime geliyo dosya kapağı rezalet oldu çünkü sözde grafikeriz

miço

🌟Usta Tasarımcı🌟
yok rezalet diye bişey yok... Senin çizgin inan çok güzel... fazla görsel kullanmamaya bak bu tür dosya işlerinde

mavitayfa

🏆Pro Tasarımcı🏆
Tasarımlar güzel ancak Frankfurt Okulu felsefede sıradışı bir akım ve bence kapağı biraz baside kaçmış. Dedektif romanı kapağı gibi...
Kapaklarda içeriğin etkisi yoğunlaşmalı bence::::

"Aşk ve Şehvet üzerine" güzel olmuş...

Sahadagiy

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
sahadagiy.net
bende becerimiyecem bu kapak işini heralde nekadar beceriksizim yaaaaaaa elerine sağlık anlamıyon yorum yapmıyom

ayşe özmen

🏅Acemi Tasarımcı🏅
arkadaşım SAY yayınlarının kapaklarını siz mi yapıyorsunuz yoksa sadece deneme kapaklarmıdır bunlar. merak ettim ona göre yorum yapayım diyorum.
(300 e yakın kitap ve 30 a yakın dergi kapağı yapan biri olaraktan soruyorum da) bu işi beceremeyeceğim diyen arkadaşa sesleniyorum becerirsin kapağı yapacağın kitap hakkında biraz bilgi edin nedir ne anlatıyor okuyucuya vermek istediği mesaj nedir ondan sonrası hayal gücü inan hiç zor değil. ilk birkaç denemeden sonra kitap kapağı yapmak en kolay işlerden biri. sabır sabır ve çok çok çalışma (yani bolca deneme yapacaksın)

IV.Murat

🌟Usta Tasarımcı🌟
arkadaşım SAY yayınlarının kapaklarını siz mi yapıyorsunuz yoksa sadece deneme kapaklarmıdır bunlar. merak ettim ona göre yorum yapayım diyorum.
(300 e yakın kitap ve 30 a yakın dergi kapağı yapan biri olaraktan soruyorum da) bu işi beceremeyeceğim diyen arkadaşa sesleniyorum becerirsin kapağı yapacağın kitap hakkında biraz bilgi edin nedir ne anlatıyor okuyucuya vermek istediği mesaj nedir ondan sonrası hayal gücü inan hiç zor değil. ilk birkaç denemeden sonra kitap kapağı yapmak en kolay işlerden biri. sabır sabır ve çok çok çalışma (yani bolca deneme yapacaksın)

biz türküz. Şimdi kim kitabı okuyacak düşünecek tasarlayacak oooo uzun iş :D:D:D

Androit

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
miçocum aşk ve şehvet üzerine güzeel 1. kitap basit şu auralıyı arka rengi olmamaış aurayı bozmuş diyim diğer kitapta güzel eline saglık ii ç<lışmalar

miço

🌟Usta Tasarımcı🌟
son 4 yıldır SAY yayınları, OMEGA yayınları, PİA yayınlarının bütün çalışmaları bana aittir.

tayfa

🌱Yeni Üye🌱
Ask ve sehvet üzerine gayet güzel olmus ellerine sağlık.

mavitayfa

🏆Pro Tasarımcı🏆
miço bi şeyi merak ediyorum, kapak tasarımı yaparken çalışma yöntemleriniz nasıl? yani bi tasarımı yaparken kimlerle ve nasıl çalışıyorsunuz neleri dikkate alıyorsunuz(Yayınevi - yazar +vs) Grafiker olarak tüm insiyatif size mi bırakılıyor?
Kapak tasarımı benim de çok imrendiğim bir iş ve bunları özellikle merak ediyorum:)

miço

🌟Usta Tasarımcı🌟
teşekürler yorumlar için...
Mavi tayfa, çalışma yöntemleri: kitap içi hazırlandıktan sonra (bunu da genelde ben yapıyorum) kapak için size birkaç saat süre verilir ve birkaç farklı alternatif istenir. İnsiyatif çoğu zaman grafikerin elindedir.

miço

🌟Usta Tasarımcı🌟
tabiki olmuyo olamaz da zaten. bazen bu süre uzayabilir ama en fazla 1 veya 2 gün. Tabii kapak yaparken extradan işlerde yapmak zorunda kalırsınız dergi/gazete ilanları, basın bülteni vs. Tek grafiker için oldukça zor bir durum bu tabiki... Hem tek grafiker hemde 3 yayınevinin işlerini yapmak nasıldır bir tahmin edin :))

mavitayfa

🏆Pro Tasarımcı🏆
Tahmin ederken bile yoruluyorum miço Allah kolaylık versin!!!:)