Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

bu araç onay almadı vetasarım olarak kaldı yinede paylaşmak istedim...

mezetha

🏅Acemi Tasarımcı🏅
yorumlarınızı bekliyorum...
86444959zr5.jpg

Benzer konular

medyaajans

🏅Acemi Tasarımcı🏅
bence bu araca göre çok ii olmus neyini beğenmiyolar anlamamki

Selim MERCANO

👑Efsanevi Grafiker👑
Bencede ufak tefek detaylar dışında başarılı bir uygulama olmuş. Sanırım ana görseli uyumsuz gördüler :) eline sağlık arkadaşım

mezetha

🏅Acemi Tasarımcı🏅
bu araçla ilgili yaşadığım olayı anlatayım sanırım sizinde basınıza gelmiştir.
bu tasarımı yaptıktan sonra iş anlaşması yapmadan görselleri müşteriye verdim.
daha sonra fiyat verdim. tasarımlar ok. lendi fakat 10 - 15 gün sonra araçlar giydirilmiş şekilde caddedeydi başka bi firma tarafından..

Selim MERCANO

👑Efsanevi Grafiker👑
bu araçla ilgili yaşadığım olayı anlatayım sanırım sizinde basınıza gelmiştir.
bu tasarımı yaptıktan sonra iş anlaşması yapmadan görselleri müşteriye verdim.
daha sonra fiyat verdim. tasarımlar ok. lendi fakat 10 - 15 gün sonra araçlar giydirilmiş şekilde caddedeydi başka bi firma tarafından..

Pardon ? sizinyapmış oldugunuz tasarımları müşteriye verdiniz onlarda para vermeden bu çalışmayı başkaslarına mı yaptırdı ?

designeer_hsn

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.designerhsn.com
aynı olay benimde başıma gelmişti.. geçmiş olsun diyorum..anlaşmadan bence çalışmaları kimseye vermemek lazım

designeer_hsn

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.designerhsn.com
bende orca marketlerine pilon tabela tasarımları yaptım 4 adet max te çizmiştim çok beğendiler fiyat teklifi gönderdim bi baktım başka firmaya aynısını yaptırmışlar :( olayı ben çözdüm ölçülendirdim tüm detaylarıyla birlikte adamlar 1 günde yapmıştır eminim

Selim MERCANO

👑Efsanevi Grafiker👑
Hiç kimse kusuruma bakmasın anahtarını alırım ben o arabanın
bu nasıl bir densizlik , arsızlıktır. Dikkat edilsin elbette anlaşılmadan paylaşım yapılmasın
ancak kaporasız iş bile yapmış olsanız yapanında yaptıranında hesabını sormanız gerek arkadaslar yoksa bunu bir ticari çalım gibi görüp faydalanmak isteyen cok cıkacaktır.

mezetha

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Hiç kimse kusuruma bakmasın anahtarını alırım ben o arabanın
bu nasıl bir densizlik , arsızlıktır. Dikkat edilsin elbette anlaşılmadan paylaşım yapılmasın
ancak kaporasız iş bile yapmış olsanız yapanında yaptıranında hesabını sormanız gerek arkadaslar yoksa bunu bir ticari çalım gibi görüp faydalanmak isteyen cok cıkacaktır.

bu konuda,bu kadar kesin tavırlarla müşteriye yaklaştığınız zaman aldığının tepkiyi söylememe gerek yok sanırım söylediğiniz şeylere kesinlikle katılıyorum bu konuda kendi net yaklaşımımı bulamadığım için böyle bi konu açma gereği duydum. nasıl bir yaklaşım en doğrusu....