Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Bu dersi turkceye cevırebılecek varmı

Benzer konular

Dorukhan

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.oxfam.org
Aslında cok da zor degil hem resimli var hem de adımlarda komutları da verimş ama hangi bölümde takıldıgını sölersen daha iyi olur .

milaydaoke

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
step 1 Bir araba herhangi bir resmi kullanabilirsiniz ama en iyisi düz bir profil başlamaktır, bu daha kolay gibi

milaydaoke

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
step 2 : Let's kırpma görüntüsü, üst ve alttaki thirds çıkarmadan onlar gerekli değil gibi. Duplicate arka plan katmanı. Rename bu katmanı "Mini otomobil". Şimdi gerekir Free Transform (Ctrl + T) Mini otomobil katman, sağ tarafında yakala ve yolun sol yaklaşık üçte ikisi için hareket ettirerek shrink. step 3 :Mini otomobil katman gizle. Şimdi geri Background katmanı Rectangular Marquee Tool (M), benzin kapağı başlar kullanarak ve bir dikdörtgen emin arabanın arkasına geçmiş gitmek ve lastik aşağıda yapım oluşturun. Kopyalayın ve yeni bir katman ve ismini "arka tekerlek" Bu yapıştırın. Yukarı bu katmanı hareket ettirin. tüm katmanları bu gibi görünmelidir görünür ile. step 4 :Şimdi arka plan görüntüsü gizleyebilirsiniz. Serbest ve% 70 daha düşük matlık Arka tekerlek katman dönüşümü. eğlencenin başladığı yerde olmasıdır. Pozisyon tekerlek dikkatle arka tekerlek kemer aynı yerde neredeyse bulunmaktadır. Bir kılavuz olarak arka tampon hattı kullanılır. Ben de bu tekerlek kemer ön hava giriş kapağı yoktu emin oldum. step 5 :Şimdi arkanıza% 100 opacity getirmek ve katmanın penceresinin alt kısmında içinde daire ile dikdörtgen bir katman maskesi (tıklama oluşturmak). 0% sertliği ve ön plan rengini siyah ayarlamak zorunda değilsiniz alanlarda çıkarmadan başlar 35px fırça kullanma. Biz tekerlek ve tekerlek kemer panel tutmak istiyorum. hava girişi ve arka tampon gibi yerlerde 17px daha küçük bir fırça kullanın. Ben de Mini otomobil katman Ben Ben ki görüntü karışımları daha iyi bir düz kenarlar sol değil emin olmak için yapılan düşünüyorum gizlemek istiyorum. Artık bu gibi görünmelidir. step 6:Şimdi ön tekerlek için son işlemi yineler. Arka Plan katmanı dışındaki tüm katmanları gizleme ve ön tekerlek çevresinde bir dikdörtgen oluşturun Rectangular Marquee Tool kullanarak. Kopyalama ve yeni bir katman üzerinde "Ön tekerlek" yer çok iyi ve yeniden adlandırmak için bu katmanı bu yapıştırın. Arka Plan katmanı tekrar saklamak ve% 70 Ön tekerlek katmana opacity düşük. , Kılavuz olarak ön tampon kullanarak yeni konumuna ön tekerleği hareket ettirin. Bu gibi görünmelidir.step 7 :
matlık geri% 100 koyun ve bu katman için bir katman maskesi oluşturun. önceki tekerlek ile ilgili olarak, gerekli olmayan alanlarda kaldırmak aynı fırça boyutu ve ayarlarını kullanma. Bu nasıl benim görünüyor step 8 :Biz orada, sadece birkaç adım daha alıyoruz. Şimdi alt eşik üstünde ön hava giriş yeniden istiyorum. Arka Plan ve hava girişi kadar kapı bölümüne lastiğin arka başlayarak Rectangular Marquee Tool kullanarak seçecektir bu katman üzerinde dışındaki tüm katmanları Hide. Kopyala ve yapıştır bu yeni bir katman için, çok iyi ve yeniden adlandırmak için "Eşiği hava girişi" yerleştirin. Alt% 70 ve konumunu böylece lastiklerin arka maçları için opaklık. Ben arka biraz yamuk böylece doğru eşik dudak takip eğer. Free Transform, kutu ve çarpık tıklayın içinde doğru tıkırtı Bunu yapmak için, süre. Sonra sağ tarafta merkezi marker kullanarak aşağı eşikleri satır kadar sürükleyin.step :9 Biz sadece süreci tekrarlamaya devam ediyoruz. Bir örtü katmanını ve alanlarda gerekli değildir gizleyebilirsiniz. Her şeyi sakladım arka tekerlek eşik ve karışımlı arka bölümünde beyaz yukarıda hemen önce step :10 Hemen orada. Yeni bir katman oluşturun ve ismini "Kapı boşluğu". Şimdi Damlalık Aracı (I) ön kapının boşluğu içinde pozisyon sadece önde ayna kullanarak. Bu mavi renk örnekleri olmalıdır. Şimdi Brush Tool (B) seçin ve ayarları tekerlek kemerin hemen üstündeki satırda 1px% 0 sertlik tıklayınız kullanın. Holding Shift tuşuna, konum tekerleğin altındaki fırçanızı hat ve tıkırtı hemen altında kemer. Sen aşağı düz bir çizgi olmalıdır. Şimdi Filter ve Blur tıklayın gidin.step 11 Bütün Şimdi yapmamız gereken görüntü kırpma ve biz yapılır. Ben ve umut öğretici bu size keyif aldık sizi kendi mini arabalar harika oluşturmak bazı iyi çalışmalar

byaga

🌱Yeni Üye🌱
tsk ama google translate de boyle cevırıo bıse anlamadım

muratcdemirci

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.manyakbirsite.com
Çevirmeye gere yokki!...

Herşey zaten resimlerle anlatılmış. Bence gayet açık
Siz en iyisi takıldığınız nokta varsa orayı söyleyin yardımcı olmaya çalışalım.